ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

ثبت نام جاماندگان سهام عدالت باید انجام شود:

0

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت دولت می‌تواند اکنون و در راستای اجرای آزادسازی سهام عدالت در قالب اصلاحیه ای به موضوع جاماندگان رسیدگی و راهکارهایی را ارائه کند و در صورت نیاز قطعاً مجلس همکاری لازم را برای حل این مسئله انجام خواهد داد

به گزارش افکارنیوز، اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز روند آزادسازی سهام عدالت ، گفت: برخی از دهک‌های پایین و کم درآمد جامعه با مراجعه به نمایندگان اعلام می کنند نتوانسته‌اند سهام عدالت را دریافت کنند که لازم است مجلس و دولت فکری به حال این افراد کنند.

اخبار سیاسی– وی با بیان اینکه دولت باید برای افرادی که از دریافت سهام عدالت جا مانده‌اند راهکارهایی برای ثبت‌نام مجدد در نظر بگیرد، افزود: اگر تعداد قابل توجهی از جمعیت کشور که از نظر درآمدی شرایط دریافت سهام عدالت را دارند و این سهام را دریافت نکرده باشند، مجلس آینده می‌تواند برای رفع این موضوع ورود کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر دقیقا نمی دانیم جا ماندگان سهام عدالت چه تعدادی هستند، اظهار داشت: جاماندگانی که متقاضی دریافت سهام عدالت هستند باید از سوی مراکز ذیصلاح از جهت اینکه جزو دهک‌های پایین جامعه هستند، راستی آزمایی شوند و پس از آن دولت و مجلس می توانند درباره آن تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ کنند.

سلیمی تصریح کرد: پس از انجام راستی آزمایی و کسب آمار دقیق جاماندگان سهام عدالت، دولت می‌تواند در روند اجرای آزادسازی سهام عدالت در قالب اصلاحیه‌ای به این موضوع رسیدگی و راهکارهایی را ارائه کند و در صورت نیاز قطعا مجلس همکاری لازم را برای حل این مسئله انجام خواهد داد.

روز(دوشنبه ۲۳ اردیبهشت) تذکر کتبی اصغر سلیمی به رئیس جمهور از سوی هیئت رئیسه مبنی بر اینکه افرادی که از سهام عدالت جا مانده‌اند باید راهکارهایی برای ثبت‌نام مجدد در نظر گرفته شود، قرائت شد.

منبع : https://www.shahrekhabar.com/political/158949174062622

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار