ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بازنشستگان وضعیت نابسامانی دارند:

0

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران در گفت وگو با افکارنیوز:

بازنشستگان وضعیت نابسامانی دارند/ بیمه روز به روز بی‌قاعده‌تر می شود .

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران گفت: در مورد بیمه روزبه‌روز بی‌قاعده‌تر می‌شویم و اعداد کلانی را برای شرکت‌ها در نظر می‌گیرند که قابل توجیه نیست.

گروه اقتصادی- مهدی پورقاضی در گفت وگو با افکارنیوز اظهار داشت: نرخ بهره‌ای که در بانک‌ها وجود دارد و فسادی که در آنها شکل گرفته، موجب می‌شود که نتوان از سیستم بانکی کشور دفاع کرد.

وی افزود: در مورد بیمه روزبه‌روز بی‌قاعده‌تر می‌شویم و اعداد کلانی را برای شرکت‌ها در نظر می‌گیرند که قابل توجیه نیست.

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: از آن طرف دیگر، افرادی که قرار است از خدمات تامین اجتماعی استفاده کنند، همگی ناراضی هستند. بازنشستگان وضعیت نابسامانی دارند.

پورقاضی عنوان کرد: سازمان مالیاتی و وزارت اقتصاد کارهایی را در جهت شفاف‌سازی انجام داده است اما همچنان سلیقه‌ای عمل کردن و مبتنی بر فرد بودن وجود دارد.

وی تصریح کرد: همچنان روابط این موضوع‌ها را تعیین می‌کند. به طور کلی وضعیت مالیات رو به بهبود است و بقیه رو به بدتر شدن است.

رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: در زمان دولت اصلاحات ارز تک‌نرخی شد و اقدام مثبتی انجام گرفت. در زمان آقای روحانی نیز تورم ۳۰، ۴۰ درصدی به حدود ۸ درصد رسید و ثبات اقتصادی به وجود آوردند. این نکات مثبی بوده که تاکنون در اقتصاد کشور رخ داده است اما در بقیه موارد استراتژی توسعه اقتصادی نداریم.

پورقاضی متذکر شد: مسئولان اقتصادی کشور هرکدام کار خود را انجام می‌دهند و با توجه به وضعیت روز تصمیم می‌گیرند.این نشان‌دهنده این است که مسیر و نقشه راه نداریم.

منبع : http://www.afkarnews.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی