ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

سهامدارانی که ضررهای فراوان زیادی کردند به‌ویژه حقیقی‌ها امیدوار شوند و اعتماد از دست رفته برگردد:

0
جلسه مهم بورسی برای بهبود وضعیت بازار.

عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه مهم سران سه قوه برای بهبود اوضاع بورس در فردا خبر داد و دو انتظار از نتیجه این جلسه را اعلام کرد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به شرایط بازار سرمایه که طی هفته های اخیر در بدترین شرایط ممکن و صف فروش بی سابقه در ۵۱۶ نماد مواجه شده گفت: با توجه به وضعیت سال گذشته بورس و دعوت مسئولان ، مردم با استقبال و اعتماد اقدام به سرمایه‌گذاری کردند و تعداد سهامداران به بیش از ۴۵ میلیون نفر افزایش یافت.

وی افزود: اما متأسفانه با سوءمدیریت‌ها و با اشکالاتی که در نوع اداره و نظارت بر بازار سرمایه و همچنین تضاد منافعی که برای برخی از افراد در سطح شورای عالی بورس بوده و به همراه سیاست‌های غلط دولت در بورس، سرمایه‌داران خرد بسیار آسیب دیدند. تلاش‌ها و اقدامات فراوانی هم از سوی مجلس انجام شد و نهایتاً با پیگیری‌های مجلس و شخص قالیباف، مقرر شده تصمیم‌گیری درباره بورس در دستور کار جلسه فردا دوشنبه (۳۰ فروردین) شورای هماهنگی اقتصادی سران ۳ قوه قرار گیرد و درباره بورس تصمیم‌گیری شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: از رؤسای ۳ قوه انتظار می رود تصمیماتی اتخاذ کنند که بازار سرمایه از این وضعی رهایی یابد و سهامدارانی که ضررهای فراوان زیادی کردند به‌ویژه حقیقی‌ها امیدوار شوند و اعتماد از دست رفته برگردد. همچنین تصمیماتی برای کسانی که با استفاده از رانت‌های اطلاعاتی ، سودهای زیادی به دست آوردند، گرفته شود.

کاشت مو با بهترین قیمت | پرداخت اقساط | ضمانت مادام‌العمر
توانبخشی و فیزیوتراپی*توسط فوق تخصص روماتولوژی*کلینیک تخصصی زانو شمال تهران
با خرید و فروش بیت کوین ماشین رویاهاتو بخر!
آیا سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال درست است؟!

حاجی‌دلیگانی گفت: واقعیت این است که ادامه روند فعلی ، باعث خروج هرچه بیشتر سرمایه ها از بورس می‌شود و با افزایش بی اعتمادی ، مردم به‌ سمت خرید ارزهای دیجیتالی ، ارز ، سکه و مسکن خواهند رفت. بنابراین نتیجه جلسه سران ۳ قوه در دوشنبه بسیار مهم بود و با توجه به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ، می‌تواند حرکت تشویق‌کننده مردم باشد.

برگرفته از : https://www.gostaresh.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی