ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

وام ۵۹/۶ میلیارد تومانی بیمه پاسارگاد به کارکنانش:

0
خبرنگار «نود اقتصادی» کسب اطلاع کرد؛

وام ۵۹/۶ میلیارد تومانی بیمه پاسارگاد به کارکنانش.

اعطای وام‌های کلان برای خرید مسکن و اتومبیل و … برای کارمندان فقط مخصوص بانک‌های کشور نیست، چراکه بیمه‌ها نیز در این مسیر پا به پای بانک‌ها آمده‌اند.

به گزارش «نود اقتصادی» اعطای وام‌های کلان برای خرید مسکن و اتومبیل و … برای کارمندان فقط مخصوص بانک‌های کشور نیست، چراکه بیمه‌ها نیز در این مسیر پا به پای بانک‌ها آمده‌اند.

برای نمونه بررسی برخی اسنادی که بدست خبرنگار نود اقتصادی رسیده نشان میدهد بیمه پاسارگاد فقط در سال ۹۷ حدود ۵۹ میلیارد و ۶۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به کارکنان خود وام داده است.

سایت اقتصادی ایران: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

منبع : http://90eghtesadi.ir/Content/Detail/2122459

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی