ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بازنشستگان به دنبال لطف دولت نیستند؛ فقط خواستار اجرای قانونند :

0

مسئول کانون بازنشستگان سیستان و بلوچستان:

بازنشستگان به دنبال لطف دولت نیستند؛ فقط خواستار اجرای قانونند.

مسئول کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: مدیریت سازمان تامین اجتماعی باید از مسائل سیاسی فاصله بگیرد و هرچه بیشتر به اهداف سازمانی خود نزدیک شود.

میری (مسئول کانون بازنشستگانِ تامین اجتماعیِ استان سیستان و بلوچستان) در نشست سراسری دبیران اجرایی خانه کارگر در چابهار، از عدم اجرای همسان‌سازی مستمری بازنشستگان، مشکلات درمانیِ مستمری‌بگیران و مسائل مربوط به استقلال مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی با عنوان دغدغه‌های سه‌گانه‌ی بازنشستگانِ سیستان و بلوچستان نام برد و افزود: در سال‌های گذشته، هزینه‌های سازمان تامین اجتماعی به نسبت منابع این سازمان افزایش چشمگیری یافته است و همین موجب نارضایتی و نگرانی کارگران از ادامه وضع موجود شده است.

وی افزود: قبول داریم که اشتباهات دولت قبلی در به وجود آمدن شرایط موجود موثر است؛ منکر این موضوع نیستیم، اما بازنشستگان به خصوص بازنشستگان مناطق محروم، توقعاتی هم دارند.

میری ادامه داد: مهم‌ترین توقع این است که سازمان تامین اجتماعی با تمام وجود به اهداف سازمانی‌اش پایبند باشد و برای این منظور، مدیریت سازمان باید  هر چه بیشتر از مسائل سیاسی فاصله بگیرد و به موضوعات فنی و تخصصی نزدیک‌تر شوند.

میری گفت: بازنشستگان دنبال لطف دولت نیستند؛ آنها می‌خواهند که قانون در مورد سازمان تامین اجتماعی به صورت کامل اجرایی شود.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی