ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

چرا در پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان تعلل می‌شود?

0

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:
چرا در پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان تعلل می‌شود/دست‌هایی در کار است.

حسن صادقی می‌گوید: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده که چرا این سازمان همواره در این موضوع که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟

«حسن صادقی» رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده است که چرا این سازمان همواره در این موضوع که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟

وی با بیان اینکه این استدلال که کمبود منابع موجب عدم واریز، مطالبات فرودین ماه شده، غیروارد و مبین نبودن یک نگاه غیرتخصصی در حوزه مطالبات بازنشستگان است، افزود: سازمان تامین اجتماعی در ردیف بودجه سالانه‌اش موضوع افزایش حقوق و درصد این افزایش را با مقدار تلورانس می‌بیند و سپس بودجه را تنظیم می‌کند حال چگونه است که علیرغم پیش‌بینی بودجه بگوییم کسری منابع داریم.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با تاکید بر اینکه ۳ میلیون بازنشسته سازمان تامین اجتماعی، به قول مدیریت این سازمان اعتماد کرده‌اند، تصریح کرد: در چند ماه پایانی کار هیأت مدیره فعلی به هیچ وجه نباید شاهد بدقولی در این رابطه باشیم.

وی افزود: گرچه باز نگاه مدیریتی سازمان همان نگاه شروع به کار است اما ظاهراً دست‌هایی در تلاش است تا بدقولی و بدعهدی را نسبت به تعهدات سازمان در قبال بازنشستگان عملیاتی کند تا این نگاه را تغییر دهد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی