ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مراحل ثبت درخواست کمک‌ هزینه اروتز و پروتز برای بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی:

0

مراحل ثبت درخواست غیرحضوری کمک‌هزینه اروتز و پروتز برای بیمه‌شدگان تشریح شد.

به گزارش ایلنا، پرداخت کمک هزینه انواع وسایل کمک پزشکی (اروتز و پروتز) یکی از خدمات و حمایت‌های موضوع قانون تامین اجتماعی است و بیمه شدگان و  مستمری بگیران و افراد خانواده تحت تکفل آنان، در صورت تجویز عینک، سمعک، دندان مصنوعی و سایر انواع وسایل کمک پزشکی، می‌توانند در صورت داشتن شرایط قانونی و بعد از تهیه این وسایل، بخشی از هزینه آن را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کنند.

با اجرای طرح ۳۰۷۰ و ارائه برخی از مهم‌ترین و پرتقاضاترین خدمات تامین‌اجتماعی به‌صورت غیرحضوری، امکان ثبت درخواست کمک هزینه اروتز و پروتز در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین‌اجتماعی نیز فراموش شده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری در این زمینه نیست.

در این کلیپ که توسط اداره روابط‌عمومی اداره‌کل تامین‌اجتماعی استان همدان تهیه شده، روش و مراحل ثبت غیرحضوری درخواست کمک‌هزینه اروتز و پروتز تشریح شده است.

منبع : https://www.ilna.news

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی