ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

سه پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی برای افزایش حقوق بازنشستگان:

0

خبرگزاری میزان- عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: رییس سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد پیشنهادات درباره اعمال میزان افزایش حقوق در ۳ الگو تهیه شده و قرار است به هیئت دولت ارائه شود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار میزان با اشاره به مقوله اجرایی شدن قانون متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: اخیرا در همین زمینه جلسه‌ای با آقای سالاری رییس سازمان تأمین اجتماعی داشتم.
وی افزود: آقای سالاری در این جلسه به این نکته اشاره کردند که ظرف ۱۰ روز آینده پیشنهادات خودشان را درباره نحوه اعمال میزان افزایش حقوق مطرح خواهند کرد.این نماینده مجلس اظهار داشت: آقای سالاری عنوان کردند که پیشنهادات درباره اعمال میزان افزایش حقوق در ۳ الگو تهیه شده و قرار است این ۳ الگو را به هیئت دولت ارائه کند تا درباره این موضوع در جلسه هیئت دولت تصمیم‌گیری شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در این جلسه به آقای سالاری تأکید کردم که نقطه نظرات نمایندگان بازنشسته کارگری و کانون بازنشستگان را اخذ کنند تا اگر قرار است بعد از چندین سال در این زمینه اقدامی صورت گیرد این اقدام، اقدامی باشد که رضایتمندی نسبی بازنشستگان تأمین اجتماعی را فراهم کند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: همچنین واگذاری سهام ۱۶ شرکت از طریق بورس به تامین اجتماعی در دستور کار دولت قرار دارد که امیدواریم پیرو این موضوع به زودی شاهد افزایش مستمری و حقوق بازنشستگان باشیم.
منبع : https://www.shahrekhabar.com/political/159341910003039

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی