ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

توضیحات بانک رفاه کارگران در مورد گزارش با عنوان “حقوق میلیاردی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه کارگران”:

0

بانک رفاه کارگران در مورد گزارش دیروز «نود اقتصادی» با عنوان “حقوق میلیاردی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک رفاه کارگران” توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش «نود اقتصادی» بانک رفاه در واکنش به مطلب «نود اقتصادی» جوابیه‌ای به شرح زیر ارسال کرد:

احتراماً، پیرو انتشار خبری با عنوان « حقوق میلیاردی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک رفاه کارگران » در آن سایت و کانال تلگرامی، مورخ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ، خواهشمند است دستور فرمایید طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات توضیح پیوست، جهت شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی و جلوگیری از هر گونه سوء‌ برداشت، در جایگاه و اندازه مشابه با خبر اصلی، در آن رسانه محترم درج شود.
بانک رفاه کارگران، بانک شفاف
بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از بانک های منضبط مالی در نظام بانکی ، مطابق قوانین و مقررات حاکم بر نظام بانکی گام بر می دارد.
از جمله ضوابط مالی این بانک پرداخت هرگونه حقوق و مزایا مطابق ضوابط و مقررات نظام بانکی است و پرداخت حقوق به مدیران و کارکنان این بانک کاملاً در راستا و منطبق با بخشنامه شماره ۶۴۷۴۴۴ مورخ ۱۱/۵/۹۵ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است کما اینکه سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی ضمن رسیدگی دقیق به صورت های مالی (از جمله گزارش مربوط به حقوق و دستمزد هیأت مدیره ، مدیران و کارکنان) با هیچ موردی مبنی بر تعدّی یا انحراف از قانون و بخشنامه مزبور برخورد نکرده است و گزارش حسابرس و بازرس مستقل مؤید عدم هرگونه تخلف و انحرافی در این زمینه است و متعاقباً مجمع محترم بانک نیز به استناد گزارش مزبور، صورت های مالی بانک را تصویب کرده است.
گفتنی است تمامی مسئولان و کارکنان این بانک در همه تصمیمات و اقدامات خود تابع قانون و مقررات حاکم بوده و انتشار اخبار مبهم و غیر منصفانه، خللی در روند خدمات رسانی کارکنان و مدیران خدوم بانک رفاه کارگران که به استناد گزارش های متعدد در همه سال های اخیر در شمار سازمان های با سلامت اداری شناخته می شود، ایجاد نخواهد کرد.

منبع : http://90eghtesadi.ir/Content/Detail/2123597

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی