ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

همه خواسته‌های بازنشستگان و کارگران به حق است:

0

محجوب مطرح کرد؛

پرداخت بدهی‌های دولت به تأمین اجتماعی را در مجلس پیگیری کردیم/ همه خواسته‌های بازنشستگان و کارگران به حق است .

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بدهی زیادی به سازمان تامین اجتماعی دارد و می‌دانیم که مطالبات بازنشستگان در گرو پرداخت این بدهی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر و نماینده مجلس شورای اسلامی) در تجمع سازمان تامین اجتماعی مقابل سازمان برنامه و بودجه، اظهار داشت: دولت بدهی زیادی به سازمان تامین اجتماعی دارد و می‌دانیم که مطالبات بازنشستگان در گرو پرداخت این بدهی است. اتفاقاً بزرگترین بدهی دولت نیز به سازمان تامین اجتماعی است.

وی افزود: اتحادیه پیشکسوتان، کانون شوراهای بازنشستگان و دیگر تشکل‌های کارگری که امروز اینجا آمده‌اند، یک حرف دارند و آن هم اینکه طلب تامین اجتماعی را بدهید تا آنها هم طلب  بازنشستگان را بدهند. جای بسی تعجب است که طلب تامین اجتماعی را نصف کرده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: همه خواسته‌های بازنشستگان و کارگران در خصوص همسان‌سازی و دیگر مطالباتشان کاملا به حق است.

او ادامه داد: ما در مجلس شورای اسلامی چه در کمیسیون تلفیق و چه از راه‌های مختلف مسئله بدهی‌های دولتی را پیگیری کرده‌ایم. حرکت شما حرکت مقدسی است و ما به احترام آن به اینجا آمده‌ایم.

محجوب با بیان اینکه انتظار داریم به وظایف قانونی خودتان عمل کنید، خاطر نشان کرد: به کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز، طلب سازمان تامین اجتماعی را بدهید تا سازمان بتواند به مشکلات کارگران و مستمری بگیران بپردازد.

منبع : https://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی