ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

کجاست وعده اجرای قانون همسان‌سازی؟

0

تجمع مستمری‌بگیران مقابل اداره کل تامین اجتماعی لرستان/کجاست وعده اجرای قانون همسان‌سازی؟

جمعی از مستمری‌بگیران استان لرستان حوالی ظهر امروز مقابل ساختمان اداره کل سازمان تامین اجتماعی در شهرستان خرم آباد تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از مستمری‌بگیران استان لرستان حوالی ظهر امروز (۵ خرداد ماه) مقابل ساختمان اداره کل سازمان تامین اجتماعی در شهرستان خرم آباد تجمع کردند.

تعدادی از حاضران در تجمع گفتند: پرداخت مستمری‌ها به روال گذشته نیست و با تاخیر واریز می‌شود. این در شرایطی است که ما باید بخشی از دریافتی‌های خود را برای پرداخت اقساط وام‌های خود کنار بگذاریم. بانک به این کار ندارد که سازمان تامین اجتماعی چه زمانی مستمری‌ها را واریز می‌کند و پولش را می‌خواهد.

معترضان با بیان اینکه تاخیر در واریز مستمری؛ برنامه‌ریزی‌های زندگی آنان و اعضای خانواده‌هایشان را برهم ریخته است، گفت: وقتی برنامه‌ای می‌ریزیم که با پولمان کاری انجام دهیم، باید راس زمان مقرر مستمری خود را دریافت کنیم نه اینکه ۴ یا ۵ روز بعد. البته ما این نگرانی را داریم که از ماه‌های آینده تاخیر در واریز مستمری‌‌ها بیشتر هم بشود از همین رو از سازمان تامین اجتماعی انتظار شفاف‌سازی داریم.

مستمری‌بگیران لرستانی معترض در ادامه یکی دیگر از مطالبات خود را همسان‌سازی حقوق بازنشستگان عنوان کردند و افزودند: همین حالا بیشتر بازنشستگان زیر ۲ میلیون تومان مستمری می‌گیرند. پس کجاست وعده اجرای همسان‌سازی که قانونش در مجلس تصویب شده است؟!

آنها افزودند: در تجمع امروز خوهان ملاقات با مدیرکل تامین اجتماعی استان بودیم که ایشان نیامدند و قرر شد فردا پس از برگزاری یک نوبت تجمع دیگر؛ با وی ملاقات کنیم.

منبع : https://www.ilnanews.com

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی