ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

نمایندگان کارگری شورای عالی کار در مذاکرات مزدی سهم کارگران را در نظر بگیرند:

0

علیرضا محجوب:

نمایندگان کارگری شورای عالی کار در مذاکرات مزدی سهم کارگران را در نظر بگیرند .

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان کارگری شورای عالی کار درخواست می‌کنیم که در مذاکرات مزدی امسال سهم کارگران را آنطور که شایسته است، در نظر بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب (نماینده مردم تهران در دوره مجلس شورای اسلامی) در مراسم دهه فجر در ورزشگاه معتمدی با تاکید بر قدر و اهمت کارگران در انقلاب اسلامی اظهار داشت: از همین‌جا به کسانی که در اعتصابات انقلاب ۵۷، شهدای کارگر، کارگران مبارز، جانباز و اسیر شدند، درود می‌فرستم. انقلاب از آنِ کارگران است.

وی با اشاره به اینکه کارگران اساس انقلاب بودند، بیان کرد: در این ایام جا دارد که بر اهمیت تعبین دستمزد سال ۹۹ تاکید کنیم که امروز شورای عالی کار تصمیم‌گیرنده آن هستند. مسئولان تامین اجتماعی دقت کنند، بازنشستگان تامین اجتماعی؛ کارگران دیروز هستند و باید دین‌مان را به کارگران ادا کنیم.

وی افزود: از نمایندگان کارگری شورای عالی کار درخواست می‌کنیم که در مذاکرات مزدی امسال سهم کارگران را در نظر بگیرند.

وی با اشاره به اهمیت پاسداری از جایگاه کارگران گفت: باید با همه توان به فکر معیشت کارگران و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باشیم. خوشبختانه مدیرعامل تامین اجتماعی در خصوص همسان‌سازی وعده‌هایی دادند. امیدواریم این حق بازنشستگان که سال‌ها بر زمین مانده است، محقق شود.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی