ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

ساز و کار سهام عدالت از ابتدا اشتباه بود:

0
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

ساز و کار سهام عدالت از ابتدا اشتباه بود/رانت‌خوارهایی که وام گرفته و اقساط را نمی‌‌دهند محترم نیستند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بحث سهام عدالت را پیگیری می‌کنیم، گفت: ساز و کار سهام عدالت از ابتدا اشتباه بود و معلوم نبود چه ساختاری دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، علی ربیعی پیش از ظهر امروز در جمع تشکل‌های کارگری و سمن‌های استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت هفته دولت به ویژگی‌های دولت شهید رجایی اشاره کرد و اظهار داشت: دولت رجایی یک دولت مردمی بود و خود شهید رجایی ادعای مردمی بودن نداشت، بلکه عمیقاً به مردم عشق می‌ورزید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سخنان خود گفت: یکی از برنامه‌های دولت یازدهم حل نابرابری‌هاست، چرا که در طول سالیان متمادی نابرابری‌هایی در کشور شکل گرفت که یکی از این نابرابری‌ها، نابرابری منطقه‌ای است.

وی تصریح کرد: دولت یازدهم در تلاش برای ایجاد عدالت منطقه‌ای است که این برنامه در اقتصاد مقاومتی دیده شده و مدیریت این پروژه هم بر عهده وزارت کار است.

وزیر کار در ادامه دولت یازدهم را دولت فکر، عقل و اندیشه خواند و تصریح کرد: در این دولت هر کسی به ما کمک کند و آجری روی آجر قرار دهد، مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: برخی مفت‌خورهای رانت‌خوار که وام می‌گرفتند و اقساط را پرداخت نمی‌کردند، در این دولت محترم نیستند.

وزیر کار در ادامه تصریح کرد: شرکای اجتماعی ما کارآفرینانی هستند که برای کار و رونق تولید از آنها حمایت می‌کنیم، ضمن اینکه دولت با خرد جمعی در کنار فکر و تدبیر مسائل را حل می‌کند.

وی در ادامه به اقدامات این وزارتخانه برای بازنشستگان اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات و بیماری‌های بازنشستگان جراحی عمل زانو بود که ۸۰۰ میلیارد تومان برای بیمه تکمیلی آنها و سایر نیازمندی‌های آنها اختصاص دادیم.

ربیعی تصریح کرد: در سال‌های گذشته به دلیل افزایش تورم شکاف عمیق میان کارگران و دیگر افراد جامعه ایجاد شد که یکی از استراتژی‌های ما افزایش دستمزد کارگران بود که در طول سه سال اخیر حقوق کارگران بهبود پیدا کرد و متناسب با نرخ تورم در نظر گرفته شد.

وزیر کار اضافه کرد: برای بازنشستگان تأمین اجتماعی متناسب با نرخ تورم برنامه‌ریزی کردیم و در حال اجرای این برنامه‌ها هستیم.

وی با اشاره به تنظیم قانون معلولان گفت: قانون حمایت از معلولان را به مجلس ارائه کردیم و خود من شدیداً پیگیر این قانون هستم.

ربیعی با اشاره به اینکه توجه ویژه‌ای به معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی دارم، افزود: بیشتر وقت خود را برای معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی گذاشتم و حتی به من وزیر بهزیستی هم می‌گویند.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات این وزارتخانه در حوزه سلامت گفت: هر ساله تعداد زیادی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند و به همین خاطر پیوندها را تحت پوشش بیمه قرار دادیم.

ربیعی به سهام عدالت هم اشاره کرد و گفت: ساز و کار سهام عدالت از ابتدا اشتباه بود و معلوم نبود چه ساختاری دارد که بحث سهام عدالت را پیگیری می‌کنیم.

وزیر کار افزود: سهام عدالت در حال تبدیل شدن به قانون است که در زندگی مردم نقش داشته باشد و باید این سهام براساس عدالت توزیع شود.

وی در ادامه سخنان با اشاره به وحدت و همدلی میان مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد مدیریت خوبی است و مسؤولان با وحدت و همدلی در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

ربیعی در ادامه از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد  و به دیدار خود با آیت‌الله حسینی امام جمعه شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: در صبحت‌های همه مسؤولان استان و امام جمعه شهر یاسوج رفع بیکاری و ایجاد اشتغال برای جوانان این استان یکی از دغدغه‌های مطرح شده بود که با این هماهنگی و وحدت می‌توان بیکاری را در استان کهگیلویه و بویراحمد کاهش داد.

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950604000472

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار