ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

نمی‌توان از امروز درباره تورم سال آینده حرف زد و آن را حدس زد:

0
جبار کوچکی نژاد، نماینده مجلس؛

حقوق کارگران باید ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه باید در زمینه حقوق و دستمزد کارگری تصمیماتی اتخاذ شود، گفت: حقوق کارگران باید در سال آینده ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

حقوق کارگران باید ۳۰ درصد افزایش پیدا کند **

به گزارش سایت اقتصادی ایران به نقل ازخبرگزاری صدا و سیما به نقل از خانه ملت، جبار کوچکی نژاد با اشاره به الزامات تعیین حقوق و دستمزد کارگری برای سال آینده، اظهار داشت: در زمینه تعیین حقوق کارگری گلایه‌های زیادی داریم. مسئولین وزارت رفاه باید در زمینه تعیین حقوق و دستمزد کارگری مقداری فعال‌تر باشند.

وی افزود: کارگران در شرایط سختی به سر می‌برند. بنده نگرانی این بحث را دارم که مسئولین بخواهند در زمینه تعیین حقوق کارگری تصمیماتی را اتخاذ کنند که کارفرما‌ها نیز دچار ورشکستگی شوند بنابراین باید تصمیمی با لحاظ همه جوانب اتخاذ شود.

سخنگوی فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه باید در تعیین حقوق و دستمزد کارگری در کشور دقت لازم صورت گیرد، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات دلار و سکه، باید در زمینه حقوق و دستمزد کارگری تصمیماتی اتخاذ شود که هم باعث اخراج کارگران به دست کارفرمایان نشود و هم کارگران از وضعیت اقتصادی شکل گرفته بیرون بیایند.

وی افزود: حقوق کارگران باید در سال آینده حداقل ۳۰ درصد افزایش پیدا کند و البته کارفرمایان هم باید نظرات خود را در این بخش ارائه دهند.

کوچکی‌نژاد در ادامه با اشاره به اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اینکه حقوق کارگران باید براساس تورم سال آینده مدنظر قرار گیرد گفت: نمی‌توان از امروز درباره تورم سال آینده حرف زد و آن را حدس زد.

برگرفته از : https://www.iribnews.ir/fa/news/4172568

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار