ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

چرابرخی افرادازدریافت سهام عدالت جاماندند؟!!!

0

سایت اقتصادی ایران : علیرغم وعده های مکرردرخصوص اهداء سهام عدالت به جاماندگان ، تاکنون این وعده ها محقق نگردیده است ! جاماندگان همچنان بی صبرانه منتظر دریافت این سهام می باشند!

بعضی ازرسانه ها، عدم دسترسی به اطلاعات و یا مشکلات سامانه‌ای را علت جاماندن عده ای برای دریافت سهام عدالت می دانند ! اما علاوه براین موارد، واقعیت مهم دیگری هم بایستی بیان شود وآن مورد مهم این است که درهنگام توزیع سهام عدالت عده ای عمدا” وبا وعده توزیع سهام عدالت درمرحله بعدی، ازدریافت سهام عدالت جاماندند، مانند کارگران بخش خصوصی که بسیاری ازآنان درحال بازنشستگی بسر می برند، همچنان ازدریافت سهام عدالت محرومند! وبی صبرانه منتظرند تا شاید قبل ازفرارسیدن مرگشان ازثمرات دریافت سهام عدالت بهره مند گردند.

امید است که این بازنشستگان رنج دیده بتوانند تا قبل از پایان زندگی خود،سهام عدالتی که مسحق واقعی  آن می باشند،را دریافت نمانید ، برای همه آنان سرافرازی ، تندرستی وبه روزی آرزو می گردد.

ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با کد ملی را در این مطلب آموزش می بینید.

ثبت نام جاماندگان سهام عدالت با کد ملی به راحتی

سهام عدالت طرحی است که در سال ۱۳۸۴ با هدف توزیع عادلانه ثروت و گسترش عدالت اجتماعی در ایران آغاز شد. در این طرح، سهام شرکت‌های دولتی به اقشار مختلف مردم واگذار شد. با گذشت زمان، برخی از افراد به دلیل شرایط مختلف، از جمله عدم دسترسی به اطلاعات و یا مشکلات سامانه‌ای، از دریافت سهام عدالت جا ماندند.

در سال‌های اخیر، دولت برای جبران این موضوع، اقدام به ثبت نام جاماندگان سهام عدالت کرده است. در حال حاضر، ثبت نام جاماندگان سهام عدالت به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه سهام عدالت به نشانی samamedalat.ir انجام می‌شود.

شرایط ثبت نام جاماندگان سهام عدالت:

ایرانی بودن

عدم دریافت سهام عدالت

تعلق نداشتن به دهک‌های پردرآمد

مراحل ثبت نام جاماندگان سهام عدالت:

مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی samamedalat.ir

کلیک بر روی گزینه ثبت نام جاماندگان

ورود کد ملی و اطلاعات شخصی

تکمیل فرم ثبت نام

دریافت کد رهگیری

نکات مهم:

ثبت نام در سامانه به منزله تخصیص سهام عدالت نیست.

پس از بررسی اطلاعات، در صورت واجد شرایط بودن، سهام عدالت به متقاضیان تخصیص داده خواهد شد.

زمان واریز سود سهام عدالت برای جاماندگان متعاقباً اعلام خواهد شد.

ثبت نام جاماندگان سهام عدالت گامی مهم در جهت عدالت اجتماعی و توزیع عادلانه ثروت در ایران است. با تخصیص سهام عدالت به این افراد، آنها نیز می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

علاوه بر سامانه سهام عدالت، افراد می‌توانند از طریق سامانه‌های زیر نیز نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند:

سامانه پیشخوان دولت الکترونیک به نشانی <نشانی وب نامعتبر برداشته شد>

اپلیکیشن سجام

در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت نام، می‌توانید با شماره تماس ۱۵۶۹ تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم با ثبت نام جاماندگان سهام عدالت، شاهد گامی دیگر در جهت عدالت اجتماعی و رفاه عمومی در کشور باشیم.

برگرفته از : https://www.afkarnews.com

 

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار