ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

موضوع افزایش چهل درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با توجه به عدم تشکیل جلسه شورای عالی کار چه پیغامی دارد؟!!!

0

سایت اقتصادی ایران : گاه گاهی خبرهائی درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان کارگری ازجانب بعضی از سایتهای اینترنتی انتشار می یابد که صحت آن مورد شک وتردید است ! انتشاردهندگان این گونه خبر یا نا آگاه هستند ویا اینکه ازآزاردادن خوانندگان آن مانند بازنشستگان کارگری احساس لذت می نمایند! با توجه به اینکه هنوزجلسات مزدی سال ۱۴۰۳ توسط شورای عالی کار تشکیل نشده ودرخصوص افزایش مزد کارگران تصمیمی گیری نشده است، اعلام خبر افزایش دستمزد ازجانب اینگونه سایتهای خبری چه مفهومی دارد؟! اگرپیش داوری واعلام این گونه خبرها بازی با روج وروان بازنشستگان کارگری نیست ! پس با انتشاراین گونه اخبارنادرست وشبه افکنی درمیان بازنشستگان کارگری چه منفعتی برای آنها ایجاد می گردد؟! بازنشستگان کارگری ممکن است ازلحاظ مالی درفقر وتنگدستی باشند ولی ازلحاظ فکری به جهت سالها تجربه دردام اینگونه اخبارجعلی نخواهند افتاد. بنا براین اشاعه دهندگان خبرهای غیرواقعی آگاه باشند که سعی ننمایند با این چنین شیوه های نوشتاری با روح روان بازنشستگان کارگری بازی نمایند! که دروهله اول خود اینگونه سایتهای خبری بی اعتبار خواهند گردید!

افزایش ۴۰ درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی تصویب شد.

افزایش حقوق 40 درصدی بازنشستگان تامین اجتماعی تصویب شد-کاماپرس

بنا بر اعلام رئیس کمیسون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در بازه زمانی سال اول برنامه هفتم توسعه، ۴۰ درصد افزایش حقوق برای بازنشستگان تأمین اجتماعی پیش‌بینی و تصویب شده است.

به گزارش کاماپرس، ولی اسماعیلی با اشاره به مصوبات کمیسیون اجتماعی در بررسی مواد و تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۳ در هفته‌ گذشته که به کمیسیون تلفیق برنامه بودجه راه پیدا کرده، تصویب تأمین ۷۰ همت برای افزایش و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری از سایر منابع دولت را یکی از مصوبات مهم این کمیسیون عنوان کرد.

وی افزود: در همین راستا و در موضوع بازنشستگان تأمین اجتماعی هم که از کم‌توجهی به آن‌ها انتقاد شده بود، در کمیسیون اجتماعی برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اختصاص ۱۷۰ همت از محل دیون دولت به سازمان‌ تأمین اجتماعی تصویب شد که سازمان تأمین اجتماعی بتواند یا به صورت اوراق یا اجازه برای استفاده از میادین نفتی و گازی یا به هر نحوی که دولت تشخیص می‌دهد، دریافت و آن را برای متناسب‌سازی حقوق  مستمری‌بگیران سازمان خود مورد استفاده قرار دهد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در حال حاضر سازمان تأمین اجتماعی ۴ میلیون مستمری‌بگیر دارد گفت: باید بتوانیم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگی مستمری‌بگیران را طبق برنامه هفتم توسعه را انجام دهیم، در همین راستا در کمیسیون اجتماعی با تصویب تأمین این ۱۷۰ همت و ارسال آن به کمیسیون تلفیق برنامه بودجه، گام اول برای اجرای آن انجام شد.

به نقل از همشهری آنلاین، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیش‌بینی منبع تأمین مالی این مصوبه کمیسیون اجتماعی، اظهار داشت: در حال حاضر سازمان تأمین اجتماعی حدود ۴۰۰ همت دیون دارد و طبق مصوبه کمیسیون اجتماعی مجلس باید ۱۷۰ همت از این دیون به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شود تا در بازه زمانی سال اول برنامه هفتم توسعه، ۴۰ درصد افزایش حقوقی که برای بازنشستگان تأمین اجتماعی پیش‌بینی و تصویب شده، تأمین و اجرا شود.

برگرفته از : https://kamapress.com

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار