ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

«اپراتورها به‌صورت چراغ‌خاموش هزینه‌های خود را در بحث اینترنت و پهنای اینترنت بر مردم تحمیل می‌کنند که زیبنده نیست و خارج از انصاف و عدالت است.»:

0
یک نماینده مجلس افزایش چراغ‌خاموش تعرفه اینترنت را خارج از انصاف و عدالت دانست و خواستار تذکر هیئت‌رئیسه مجلس در‌این‌باره شد.

یکی از نمایندگان مجلس از افزایش تعرفه اینترنت توسط برخی از اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت در کشور انتقاد کرد.

حسن محمدیاری، نماینده مردم تالش و رضوانشهر در تذکری در جلسه علنی روز (یکشنبه)۱۴۰۲/۱۰/۱۷ با اشاره به افزایش تعرفه اینترنت توسط برخی از اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت در کشور گفت: «اپراتورها به‌صورت چراغ‌خاموش هزینه‌های خود را در بحث اینترنت و پهنای اینترنت بر مردم تحمیل می‌کنند که زیبنده نیست و خارج از انصاف و عدالت است.»

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: «امیدوارم هیئت‌رئیسه مجلس در این زمینه از طرف مردم متذکر شوند که در این وضعیت عادلانه و منصفانه نیست که با مردم اینگونه رفتار شود.»

برگرفته از :

https://www.zoomit.ir/tech-iran/414553-parliament-warning-increase-internet-prices

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار