ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

تاخیر در واریز حقوق بازنشستگان- حتی یک روز تاخیر- زندگی بازنشسته‌ای را که با حقوق حداقلی به سختی روزگار می‌گذراند، مختل می‌کند:

0

تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان!!!

سایت اقتصادی ایران به نقل ازساعت ۲۴ – اگر بخواهیم یکی از ضعیف‌ترین اقشار جامعه را معرفی کنیم کدام قشر در اولویت قرار می‌گیرد؟ بدون تردید کارگران بازنشسته در میان اقشار اجتماعی از ضعیف‌ترین اقشار به حساب می‌آیند. درآمد آن‌ها همان است که در چانه‌زنی میان نهادهای کارگری با کارفرمایان و دولت با دگرگونی روبه‌رو می‌شود.

این میزان مستمری در حال حاضر تکافوی هزینه بازنشستگانی که هزینه درمان و جلوگیری از بیماری آن‌ها بالاست را نمی‌دهد. آیا دغدغه کارگران بازنشسته فقط همین کم بودن مستمری است؟ نه، کارگران بازنشسته به دریافت بهنگام حق بازنشستگی خود بسیار حساسیت دارند و حتی دقیقه‌ها و ساعت‌ها برایشان اهمیت دارد. مگر در این‌باره اتفاقی رخ داده است؟ بله، الان سه ماه است به هر دلیل مستمری بازنشستگان با تاخیر پرداخت می‌شود و کسی هم توضیح نمی‌دهد. بازنشستگان بیم آن را دارند که‌این رخداد تکرار و زمان تاخیر هم بیشتر شود. سازمان تامین اجتماعی و دولت توجه داشته باشند قلب بازنشستگان ضعیف است.  علی‌اکبر عیوضی دبیر کانون بازنشستگان کارگری استان تهران با بیان اینکه به دلیل سه روز تعطیلات، حقوق بازنشستگان با یک روز تاخیر در حال پرداخت است، می‌گوید: همه حقوق‌ها تا روز اول ماه واریز می‌شود اما باز هم با تاخیر!او اضافه می‌‌کند: در دو سه ماه اخیر، در پرداخت حقوق بازنشستگان کارگری یکی دو روز تاخیر اتفاق افتاده و این مساله ناگواری است.به گفته عیوضی، تاخیر در واریز حقوق بازنشستگان- حتی یک روز تاخیر- زندگی بازنشسته‌ای را که با حقوق حداقلی به سختی روزگار می‌گذراند، مختل می‌کند. این فعال صنف بازنشستگان تاکید می‌کند: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که مستمری بازنشستگان به موقع و براساس جدول الفبا پرداخت شود. این کمترین کاری است که در قبال بزرگ‌ترین جامعه بازنشستگی کشور می‌توانند صورت دهند.

برگرفته از : https://www.saat24.news/news/618981

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار