ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

آیا اینکه یک نفر می‌تواند در زندگی از صفر به ۱۰۰ برسد، واقعیت دارد یا فقط قصه است؟

0

چطور یک پسر فقیر کشاورز خالق لامبورگینی شد؟

آیا اینکه یک نفر می‌تواند در زندگی از صفر به ۱۰۰ برسد، واقعیت دارد یا فقط قصه است؟ فروچیو لامبورگینی ثابت کرد که حقیقت است.

سایت اقتصادی ایران به نقل از فردای اقتصاد: چطور یک پسر فقیر کشاورز که زندان هم رفته بود توانست خالق بِرندی به ارزش ۲۸۰ میلیارد دلار شود؟ امروز یک خودروی جدید لامبورگینی بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار می‌ارزد و اصلا چیزی نیست که هر کسی به آسانی بتواند از پس خرید آن برآید. اما فروچیو لامبورگینی چگونه توانست از صفر به ۱۰۰ برسد و چگونه غیرممکن را به ممکن تبدیل کرد؟

 این داستان را تا انتها در این ویدئو دنبال کنید تا با روش موفقیت او و تاریخچه شکل‌گیری بزرگترین مناقشه بین دو غول خودروسازی جهان آشنا شوید.

برگرفته از : https://www.fardayeeghtesad.com/news/26850

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار