ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://zapah.ir http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

ادویه‌هایی برای چربی سوزی و کاهش وزن:

0

در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                    ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

مواد زیادی وجود دارند که می‌توانید به قهوه‌ خود اضافه کنید تا دم‌نوش صبحگاهیتان را سالم‌تر کنید.

کارشناسان تغذیه درباره بسیاری از افزودنی‌های رایج مانند شکر، شیرین‌کننده‌های مصنوعی و خامه‌های با قند بالا هشدار می‌دهند؛ به‌ویژه اگر به دنبال کاهش وزن هستید. با این حال، چند ماده وجود دارند که می‌توانند با افزایش متابولیسم به کاهش وزن شما کمک کنند.

دارچین

اگر به شیرینی ها تمایل کمی دارید، نیاز نیست تمام این میل خود را کنار بگذارید تا وزن کم کنید؛ اما قطعا باید مصرف نوشیدنی‌های شیرین و خامه‌های طعم‌دار را کاهش دهید.

در مقابل، دارچین یکی از مواد فوق‌العاده است که می‌توانید بدون این که خود را در معرض افزایش وزن قرار دهید به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنید. در واقع، کارشناسان می‌گویند که این ادویه خوش طعم می‌تواند متابولیسم شما را افزایش دهد.

قهوه سیاه فواید زیادی برای سلامتی دارد، اما هانز می‌گوید دارچین می‌تواند به بهبود آن کمک کند و اگر دارچین را به قهوه اضافه کنید، می‌تواند قهوه شما را سالم‌تر کند.

ثابت شده است که دارچین پاسخ انسولین را بهبود می‌بخشد. همچنین فواید ضد التهابی این ادویه می‌تواند به شما کمک کند تا سریعتر از شر کهیر خلاص شوید.

کاهش التهاب در بدن تقریباً تأثیر مستقیمی بر پیشگیری یا کاهش چاقی و وزن کلی بدن دارد. با کاهش التهاب، متابولیسم شما کالری را با سرعت بهتری خواهد سوزاند.

زردچوبه

در مورد دارو‌های ضدالتهاب و کاهش وزن صحبت می‌کنیم، یک ادویه ضدالتهاب دیگر وجود دارد که می‌توانید هر روز به قهوه خود اضافه کنید تا به شروع متابولیسم خود کمک کند. این ادویه زردچوبه است.

زدچوبه با رنگ روشن حاوی یک ماده ضد التهابی به نام کورکومین است که متابولیسم شما را افزایش می‌دهد. ادویه‌های حاوی کورکومین تأثیر گرمازایی روی بدن دارند و باعث تولید گرمای بیشتری می‌شوند و در نتیجه کالری بیشتری می‌سوزانند.

زردچوبه به طور خاص مملو از آنتی اکسیدان‌هایی است که می‌توانند به شما کمک کنند به اهداف کاهش وزن خود برسید، به خصوص زمانی که جایگزین ترکیبات معمولی قهوه می‌شود.

خواص آنتی اکسیدانی زردچوبه می‌تواند به کاهش مقاومت به انسولین، قند خون، سطح کلسترول و سایر شرایط متابولیک ناشی از چاقی کمک کند. داشتن یک سبک زندگی سالم به این معنی نیست که باید قهوه خود را بدون طعم و مزه اضافه میل کنید.

فلفل تند

فلفل تند نیز یک ادویه عالی برای افزایش متابولیسم و کمک به کاهش وزن است. فلفل تند حاوی ترکیبی به نام کپسایسین است که این ترکیب دارای اثر ترموژنیک است. به این معنی که می‌تواند به طور موقت متابولیسم شما را افزایش دهد و به سوزاندن کالری بیشتر کمک کند. همچنین ممکن است تولید چربی قهوه‌ای را تحریک کند، نوعی چربی که برای تولید گرما کالری می‌سوزاند.

علاوه بر این، فلفل تند اشتها را سرکوب و اکسیداسیون چربی را افزایش می‌دهد که این مسئله در روند کاهش وزن وسوزاندن چربی مهم است.  مقداری فلفل را به قهوه صبحانه خود اضافه کنید، نه تنها شما را هوشیار می‌کند؛ بلکه به شما کمک می‌کند تا مواد مغذی خود را در طول روز دریافت کنید.

منبع: الیوم السابع

برگرفته از : https://www.yjc.ir/fa/news/8494343

هدف از راه‌اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد. به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://zapah.ir http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار