ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

اگر مدیر صندوق تامین اجتماعی مستقل از دولت بود، امروز به جای حمایتِ بی‌چون و چرا از دولت و ایستادن مقابلِ کارگران و بازنشستگان در کنار آن‌ها می‌ایستاد:

0

مدیرعامل تأمین اجتماعی به جای دفاع از افزایش سن بازنشستگی، مشکلاتِ درمان را حل کند!

در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                    ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

یک فعال کارگری گفت: وقتی از مدیریتِ مستقل صندوق صحبت می‌کنیم، برای چنین مواقعی می‌گوییم. اگر مدیر صندوق تامین اجتماعی مستقل از دولت بود، امروز به جای حمایتِ بی‌چون و چرا از دولت و ایستادن مقابلِ کارگران و بازنشستگان در کنار آن‌ها می‌ایستاد.

به گزارش سایت اقتصادی ایران به نقل ازایلنا، عیدعلی کریمی (دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین) با انتقاد از صحبتهای اخیرِ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دفاع از برنامه‌ی توسعه هفتم گفت: آقای موسوی به تازگی در صحبتهایشان ادعا کرده‌اند که با کانون‌های بازنشستگی بر سرِ برنامه‌ی هفتم توسعه به توافق رسیده‌اند. ایشان از کدام توافق صحبت می‌کنند؟ آیا منظورشان افزایش سن بازنشستگی و تغییر مبنای محاسبه‌ی مستمری و موادِ ضد کارگریِ دیگر این برنامه است؟ توافق بر سرِ این مواد یعنی توافق یعنی بر سرِ زندگیِ کارگران که ما در مقابلِ چنین توافقی می‌ایستیم!

این فعال کارگری گفت: کارگران به اندازه‌ی کافی از مشکلاتِ معیشتی رنج می‌برند که با افزایش سن بازنشستگی و تغییر مبنای محاسبه‌ی مستمری از دو سال به ۵ سال این مشکلات بیشتر خواهد شد. همچنین یکی از مهم‌ترین مشکلاتِ کارگران و بازنشستگان هزینه‌ی درمان آن‌هاست که با وجود پرداختِ ۳ بار حق بیمه همچنان از هزینه‌های سنگینِ درمان رنج می‌برند. امروز بیمارستان‌های تامین اجتماعی با کمبود یک سوم نیرو کار می‌کند و پزشکِ متخصص به اندازه‌ی کافی در این بیمارستانها نیست. مدیرعامل تامین اجتماعی به جای توافق بر سرِ این مواد ضد کارگری، مشکلاتِ درمان را حل کند.

دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین بیان کرد: در حالیکه ادعا می‌شود برخی موادِ برنامه‌ی هفتم توسعه برای جلوگیری از ورشکستگی صندوق‌ها نوشته شده، در ماده ۴ این برنامه امکان وصول حق بیمه به سازمان امور مالیاتی داده شده که این کار مدیریتِ منابع صندوق را دشوارتر و مشکلاتِ کمبودِ منابع را بیشتر می‌کند. رئیس سازمان تامین اجتماعی بر سرِ این مواد به توافق رسیده است؟

کریمی گفت: وقتی از مدیریتِ مستقل صندوق صحبت می‌کنیم، برای چنین مواقعی می‌گوییم. اگر مدیر صندوق تامین اجتماعی مستقل از دولت بود، امروز به جای حمایتِ بی‌چون و چرا از دولت و ایستادن مقابلِ کارگران و بازنشستگان در کنار آن‌ها می‌ایستاد و به جای توافق بر سرِ این موادِ ضد کارگری، با کارگران و بازنشستگان برای ایستادن مقابل این مواد به توافق می‌رسید.

منبع : https://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار