ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

مجلس و دولت توامان قول همسان‌سازی را به مردم داده‌اند لذا اکنون زمان آن رسیده که به قول خود عمل کنند نه آنکه مجلس اعلام آمادگی کند، اما دولت بگوید این کار برای ما بار مالی دارد و از انجام آن سر باز زند:

0

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضرورتی غیرقابل انکار.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: چشم مردم و به‌ویژه بازنشستگان به دنبال همسان‌سازی حقوق‌ها است این در حالی است که مجلس و دولت توامان قول همسان‌سازی را به مردم داده‌اند لذا اکنون زمان آن رسیده که به قول خود عمل کنند.

در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                    ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

سایت اقتصادی ایران به نقل از مخاطب۲۴ : به نقل از خلنه ملت؛ فداحسین مالکی درباره وضعیت نامناسب صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی و ضرورت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گفت: سال‌ها است وزارتخانه‌ها و تشکیلات مختلف صندوق‌های بازنشستگی را بر پا کرده‌اند و دولت‌ها متوجه روند ورشکستگی این صندوق‌ها شده‌اند، اما ادامه این روند، به معضل جدی برای مردم تبدیل خواهند شد بنابراین باید هرچه سریع‌تر برای این مهم فکری اساسی کرد و در برنامه هفتم توسعه جهت حل این مشکل برنامه ارائه کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر قرار باشد تشکلاتی مانند نفت، فولادی‌ها یا تامین اجتماعی صندوق بازنشستگی تشکیل دهند و در ادامه به دلیل عدم مدیریت صحیح ورشکسته شده و دود این اتفاق به چشم بازنشستگان و اعضا رود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و مردم دچار آسیب می‌شوند.

وی همچنین درباره ضرورت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، افزود: کماکان چشم مردم و به‌ویژه بازنشستگان به دنبال همسان‌سازی است این در حالی است که مجلس و دولت توامان قول همسان‌سازی را به مردم داده‌اند لذا اکنون زمان آن رسیده که به قول خود عمل کنند نه آنکه مجلس اعلام آمادگی کند، اما دولت بگوید این کار برای ما بار مالی دارد و از انجام آن سر باز زند چراکه در این شرایط نمی‌تواند کاری را پیش برد.

عضو کمیسیون سیاست خارجه و امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در شرایط اقتصادی کنونی به داد بازنشستگان رسید، اظهار کرد: قشر بازنشسته سال‌ها به کشور خدمت کرده و جوانی خود را در این مسیر گذاشته‌اند، اما اکنون که باید در آسایش و آرامش باشند استرس و نگرانی مسائل متعدد مالی و اقتصادی را دارند لذا از نمایندگان خواهش می‌کنم در برنامه هفتم به این مهم توجه کرده و دولت نیز همکاری لازم را داشته باشد.

برگرفته از : https://mokhatab24.ir/fa/news/22373

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار