ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

اقتصاد ایران از چه رنج می‌برد؟

0

سیدمحمدرضا مرتضوی، رئیس هیئت مدیره کانون انجمن صنایع غذایی ایران در گفت‌وگو با «فردای‌اقتصاد» چالش‌هایی که اقتصاد ایران از آنها رنج می‌برد را تشریح کرد.

برای دیدن وشنیدن این گفتگو برروی لینک زیر کلیک نمائید:

https://media.fardayeeghtesad.com/d/2023/07/04/3/23430_720p.mp4?ts=1688501401000

سایت اقتصادی ایران به نقل از فردای اقتصاد: سیدمحمدرضا مرتضوی، رئیس هیئت مدیره کانون انجمن صنایع غذایی ایران در گفت‌وگو با «فردای‌اقتصاد» چالش‌هایی که اقتصاد ایران از آنها رنج می‌برد را تشریح کرد. وی به طور نمونه به فرآیند قیمت‌گذاری دستوری در حوزه آرد و نان اشاره کرد و گفت: در طول سال‌های گذشته بارها از سوی سیاستگذاران اعلام شده که قیمت نان باید ثابت بماند، اما سؤال این است که آیا قیمت‌ها ثابت مانده است؟

مرتضوی که در حوزه غلات تخصص دارد، اعلام کرد که اگر قیمت‌ها در حوزه آرد آزاد شود، قطعا در یک فضای رقابتی قیمت آن کاهش خواهد یافت. چگونه می‌توان انتظار داشت در شرایطی که نرخ تورم و هزینه‌های تولید روزبه‌روز افزایش می‌یابد، قیمت‌ها ثابت بماند؟ زمانی رئیس وقت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به شخص من گفت که می‌دانم تصمیم‌مان اشتباه است، اما چون خواسته وزیر است، آن را اجرایی می‌کنم.

در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                    ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

منبع : https://www.fardayeeghtesad.com/news/25191

 

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

رفتن به نوار ابزار