ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

افشای نقشه آمریکا علیه ایران با روی کار آوردن طالبان:

0

روزنامه جمهوری اسلامی مطرح کرد؛

افشای نقشه آمریکا علیه ایران با روی کار آوردن طالبان.

در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                      ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

متأسفانه برخی سیاست‌مداران و تحلیل‌گران جمهوری اسلامی، راز توطئه آمریکا را درک نکرده و در بازی قطر و آمریکا بر ضد ایران گرفتار اشتباه شدند و در آوردن پروژه طالبان، علیه دولت قانونی افغانستان نقشه کشیدند.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: برای بسیاری تحلیل‌گران ایرانی و افغان و نیز جهانیان شکی وجود ندارد که پروژه طالبان و آوردن آنها را در افغانستان، طرح و پلان از پیش تهیه شده آمریکایی‌ها بوده است.

تنها راه ممکن برای آمریکا که بتواند ایران را درگیر جنگ فرسایشی با افغانستان نماید تحریک طالبان است.

متأسفانه برخی سیاست‌مداران و تحلیل‌گران جمهوری اسلامی، راز توطئه آمریکا را درک نکرده و در بازی قطر و آمریکا بر ضد ایران گرفتار اشتباه شدند و در آوردن پروژه طالبان، علیه دولت قانونی افغانستان نقشه کشیدند.

ایران از سرسپردگی اشرف غنی به آمریکا وحشت نمود درحالیکه مزدورانی همانند اشرف غنی ممکن بود در دوره‌های بعدی رأی نیاورند و افغانستان در دوستی خویش کمافی‌السابق در کنار ایران باقی بماند.

آمریکا سالها هست که روی این نقطه درگیری ایران و افغانستان برای جنگی خانمان برانداز برای هر دو کشور، سرمایه ‌گذاری می‌کند، و در این رابطه حاضر شد رژیم‌های وابسته خویش را در افغانستان، قربانی کرده و سقوط دهد، و میلیارد‌ها سلاح‌های پیشرفته جنگی که به افغانستان فرستاده بود را تسلیم طالبان نماید.

اکنون نه جهان، طالبان را می‌تواند به رسمیت بشناسد و نه خود جمهوری اسلامی.

طالبان مانع حضور و تحصیل و کار زنان و عدم حضور نمایندگان اقوام دیگر و نمایندگان مذهب شیعه در دولت خویش گردیدند و دنیا را سرگرم وعده‌های امروز و فردا کردند.

بدون تردید به محض اینکه طالبان تا اندازه‌ای قدرت به دست آورند با تحریک آمریکا طرح‌های از پیش تهیه شده آمریکا را در منطقه پیاده خواهند نمود.

منبع : https://donya-e-eqtesad.com

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید