ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

فعالان صنفی در استان‌های مختلف یک به یک اعتراض خود را نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی علنی می‌کنند:

0

در آخرین نمونه فعالان صنفی استان قزوین به شاکیان نحوه اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پیوستند.

سایت اقتصادی ایرانبه اطلاع می رساند:در صورت تمایل جهت تبلیغات در وبسایت،

می‌توانیدبا مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک: mradeli@yahoo.com

تلفنهای تماس: ۰۹۲۱۴۰۲۹۷۵۳

                         ۰۹۹۸۱۴۸۰۴۱۴

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین گفت: درحالی که اعلام شده ۲۵ درصد همسان سازی بازنشستگان تامین اجتماعی در این ماه اعمال شده، تعدادی از بازنشستگان به ما مراجعه کرده و عنوان کردند که این میزان در حقوق آن‌ها اعمال نشده و بسیاری از بازنشستگان درباره این موضوع معترض هستند.

بازنشستگان قزوین نسبت به عدم پرداخت همسان‌سازی‌ها معترض هستند
عیدعلی کریمی در قزوین با اشاره به ۲۵ درصد همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: وزیر کار عنوان کرده که پرداخت ۲۵ درصد همسان سازی بررسی می‌شود، اما جامعه بازنشستگان خواستار شفافیت در این حوزه هستند و پیشنهاد می‌شود این موضوع در صدا و سیما در قالب یک مناظره و با حضور نمایندگان تامین اجتماعی، کانون عالی و وزیر کار بررسی شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین ادامه داد: قرار بود ۲۵ درصد همسان‌سازی ابتدا در حقوق‌ها درنظر گرفته شود و بعد از آن افزایش حقوق ۲۷ درصدی اعمال شود، اما هرطور محاسبه می‌کنیم چیزی پرداخت نشده است.

وی عنوان کرد: امروز با مدیرکل تامین اجتماعی در این باره صحبت کردم که او هم به کانون عالی ارجاع داد، یک اطلاعیه هم صادر شده که براساس آن ۲۵ درصد اجرایی شده و هر کس سئوالی دارد به شعبات مراجعه کند؛ اما امکان مراجعه و پیگیری از شعبات به طور شفاف هم وجود ندارد.

کریمی تصریح کرد: جامعه بازنشستگان کارگری خواستار پرداخت دو سال عقب ماندگی ۲۵ درصد هستند و باید شفاف سازی شود که این پرداخت‌ها به چند نفر و چطور تعلق گرفته و چه میزان اعتبار برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع: نبض بازار

برگرفته از : https://safheeghtesad.ir/economy

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار