ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی از روز جمعه ۱۲ اسفند۱۴۰۱ :

0

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی: پرداخت عیدی حدود ۴ میلیون نفر از بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی فردا آغاز می‌شود.

محل تبلیغات سایت اقتصادی ایران:

فعالان اقتصادی جهت معرفی کالاوخدمات خود،ضمن واریزهزینه های موردتوافق بابت تبلیغات متنی درمابین سطور مطالب این سایت ازطریق ایمیل ولینک زیر اقدام نمایند:

ایمیل  سایت: mradeli@yahoo.com

لینک پرداخت: https://idpay.ir/mradeli37

به گزارش سایت اقتصادی ایران به نقل از صدا و سیما، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی که در سی و سومین سفر استانی برای بازدید میدانی از ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده است، در مراسم کلنگ‌زنی پلی‌کلینیک تخصصی بروجن، از آغاز پرداخت عیدی بازنشستگان طی روز‌های آینده خبر داد و گفت: به دنبال تصویب مبلغ عیدی کارمندان و بازنشستگان توسط هیأت‌وزیران و ابلاغ این مصوبه به سازمان تأمین‌اجتماعی و همچنین تأمین منابع مالی موردنیاز، پرداخت عیدی حدود ۴ میلیون نفر بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی از فردا جمعه ۱۲ اسفند آغاز و طی مدت سه روز عیدی تمام بازنشستگان و مستمری‌بگیران به حساب آنان واریز می‌شود.
آقای میرهاشم موسوی افزود: مبلغ عیدی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی امسال حسب مصوبه هیأت‌وزیران یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است که بابت همسر مبلغ ثابت ۵۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت ۲۰۰ هزار تومان به این مبلغ افزوده می‌شود.

وی با قدردانی از پیگیری و تلاش‌های استاندار و نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی و نیز خیّران منطقه که زمین مناسبی برای احداث ساختمان جدید پلی‌کلینیک تخصصی بروجن اهدا کردند، گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی دولت مردمی سیزدهم، توسعه خدمات به مردم است و ما نیز بنا بر تأکیدات ریاست جمهوری و اعضای هیأت دولت و وزیر رفاه، توسعه خدمات را به‌ویژه در مناطقی که در سنوات قبل مورد غفلت واقع شده است، پیگیری می‌کنیم و این امر رویکرد اساسی ما محسوب می‌شود.
آقای موسوی با اشاره به این که در حوزه اجتماعی به دستاورد‌های انقلاب کمتر توجه شده است. افزود: قبل از انقلاب، در سطح کشور از جمعیت ۳۵ میلیون نفری تنها ۲۰ درصد تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی بودند، اما امروز میزان پوشش بیمه‌‍‌های اجتماعی به ۷۳ درصد از جمعیت ۸۵ میلیون نفری رسیده است و ۵۰ درصد از جامعه تحت پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی هستند.
وی تاکید کرد: البته آرمان ما پوشش فراگیر بیمه برای آحاد مردم است که باید با جدیت تا رسیدن به پوشش کامل جامعه اقدام کنیم.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: همان طور که با همت دولت انقلابی ۱۰۰ درصد مردم تحت پوشش بیمه درمان قرار گرفته‌اند، باید کاری کنیم که ۱۰۰ درصد جمعیت کشور تحت پوشش بیمه اجتماعی نیز قرار گیرند.
وی افزود: این‌ها را باید همواره بیان و تبیین کنیم و با جریان‌هایی که قصد مخدوش کردن و وارونه جلوه دادن حقایق را دارند، مقابله کنیم و نباید اجازه دهیم که دشمنان و جریانات نفوذ با مخدوش کردن اقدامات ارزشمند صورت‌گرفته، ذائقه مردم را تلخ کنند.
آقای موسوی با بیان این که امروز در شهرستان بروجن، شاهد آغاز عملیات احداث پلی‌کلینیک جدید تأمین‌اجتماعی هستیم، گفت: قبل از انقلاب، تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور تنها ۲۰ مرکز درمانی داشت، اما امروز بیش از ۴۰۰ مرکز درمانی اعم از بیمارستان و مرکز درمانی ملکی داریم و روزانه بالغ بر یک میلیون نفر در بخش درمان تأمین‌اجتماعی خدمات درمانی سرپایی و ۱۳ هزار نفر خدمات درمان بستری دریافت می‌کنند.
وی افزود: در دوره مدیریت جدید تاکنون بیش از ۲۰ طرح مختلف درمانی را افتتاح یا عملیات ساخت را آغاز کردیم و کیفیت ساخت و تجهیزات مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی، در شهر‌های مختلف کشور با بهترین مراکز درمانی کشور قابل مقایسه است و طی روز‌های آینده نیز افتتاح یا عملیات ساخت دو بیمارستان و ۷۸ طرح درمانی و بیمه‌ای دیگر را به صورت متمرکز شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین گفت: مسیر خدمت و توسعه خدمات برای آحاد جامعه از اولویت‌های ما است که با همراهی مردم عزیز در همه کشور ادامه می‌دهیم.
وی افزود: در استان چهارمحال و بختیاری، چهار طرح را که چندین سال دچار رخوت شده بود، آغاز می‌کنیم و با این اقدام خدمات با کیفیت‌تری به مردم ارائه می‌دهیم و پیگیری لازم را نیز برای ارتقای خدمات تخصصی و تأمین تجهیزات مورد نیاز انجام خواهیم داد تا خدمات مورد نیاز مردم به نحو مطلوب ارائه شود.
گفتنی است؛ آقای موسوی همچنین در شهرستان بروجن از شعبه تأمین‌اجتماعی و ساختمان فعلی پلی‌کلینیک تأمین‌اجتماعی این شهر و نیز دو مرکز خیریه شامل مرکز خیریه سالمندان جهاندیدگان و نیز مرکز درمانی خیریه امدادگران عاشورا بازدید کرد.

منبع : https://www.iribnews.ir/fa/news/3774050

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار