ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

حقوق بازنشستگان به ۱۰ روز نمی‌کشد:

0

نماینده مجلس؛ حقوق بازنشستگان به ۱۰ روز نمی‌کشد.

نماینده مردم مهریز در مجلس گفت: بعضی از کالا‌ها صد درصد افزایش قیمت داشته است و این موضوع فشار زیادی به بازنشستگان آورده است و حقوق بعضی از بازنشستگان تنها برای ۱۰ روز آن‌ها کافی است.

محمدرضا صباغیان بافقی در جلسه علنی روز (یکشنبه ۲۹ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: بر اثر سرمازدگی اسفند و فروردین ماه کشاورزان خسارت زیادی دیده‌اند و در حوزه انتخابیه بنده نیز محصول پسته و انگور خسارت فراوانی دیده است.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: از طرف دیگر موعد بازپرداخت وام کشاورزان رسیده است و این موجب فشار مضاعف بر آن‌ها شده است لذا با توجه به ارزیابی خسارات وارده انتظار می‌رفت این خسارات در هیأت دولت تصویب شود.

وی در تذکر دیگر خود به رئیس جمهور گفت: سه ماه از سال گذشته است و بعضی از کالا‌ها صد درصد افزایش قیمت داشته است و این موضوع فشار زیادی به بازنشستگان آورده است و مقدار ناچیز افزایش حقوق بازنشستگان نیز به دست آن‌ها نرسیده است و حقوق بعضی از بازنشستگان تنها برای ۱۰ روز آن‌ها کافی است.

منبع: خبرگزاری ایلنا
برگرفته از : https://www.parsine.com/fa/news/781651

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار