ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

روزگار سخت بازنشستگان تأمین اجتماعی با حقوق سال قبل:

0

دولت به شایعات پایان دهد .

عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان مشهد گفت: اکنون در ماه سوم سال شاهد افزایش بی رویه کالاهای اساسی هستیم، ولی بازنشستگان با حقوق سال ۱۴۰۰ فشار اقتصادی سختی را تحمل می کنند و دولت باید توجه بیشتری به این قشر کند.

حمید زینلی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در مشهد، گفت: از رئیس جمهور درخواست دارم به جامعه بازنشستگان که اکثریت آنان جزو دهک های پایین و قشر ضعیف جامعه هستند توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی افزود: انتظار و توقع می رود با اعمال نگاهی که از رئیس جمهور سراغ داریم، هرچه سریع‌تر جامعه بازنشستگی تامین اجتماعی را از چشم انتظاری خارج و افزایش دستمزد مصوب شده برابر با مصوبه شورای عالی کار و برابر با ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی در هیأت محترم دولت مطرح و تصویب شود تا برای اجرا به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ گردد.

زینلی ادامه داد: اکنون در ماه سوم سال و شاهد افزایش بی رویه کالاهای اساسی هستیم، ولی بازنشستگان با حقوق سال ۱۴۰۰ فشار اقتصادی سختی را تحمل می کنند و از طرفی دیگر مطالبی که هرروز در فضای مجازی مطرح می گردد، فشار روحی و روانی را نیز به این قشر نجیب اضافه است.

عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان مشهد گفت: بنده به عنوان نماینده این قشر شریف از دولت درخواست می کنم هرچه سریع تر با تصویب و ابلاغ موارد فوق، به شایعات ایجادشده پایان دهد.

برگرفته از : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار