ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

پس از بررسی و پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی، مقرر شده صدور احکام حقوقی سال ۱۴۰۱ این عزیزان تسریع شده و گزارشی در این زمینه به کمیسیون اقتصادی ارائه شود:

0

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس؛ به‌ دنبال افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هستیم.

سایت اقتصادی ایران به نقل از تسنیم؛ نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از بررسی و پیگیری دغدغه‌ها و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی، مقرر شده صدور احکام حقوقی سال ۱۴۰۱ این عزیزان تسریع شده و گزارشی در این زمینه به کمیسیون اقتصادی ارائه شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل با بیان اینکه نشست فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی مجلس برای اعمال افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی برگزار شده خاطرنشان کرد: در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور بر ضرورت توجه به دغدغه بازنشستگان تامین اجتماعی در راستای افزایش حقوق براساس احکام جدید در سال ۱۴۰۱ تاکید شد و با توجه به افزایش نرخ کالاهای اساسی خواسته شد که توجه ویژه انجام یابد، وزیر اقتصاد نیز مکلف به پیگیری مصوبات این نشست در هیئت دولت شد.

موسوی گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی در نشست امروز تمام ابزارها و اهرم‌های خود را برای رفع مشکل چهار میلیون بازنشسته تامین اجتماعی به کار بردند و لازم است دولت نیز باید با ورود جدی به این موضوع زمینه بهبود وضعیت این قشر شریف را فراهم کند.

برگرفته از : https://www.tasnimnews.com/fa/news/1401/03/04/2716757

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار