ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

تذکر یک نماینده مجلس درباره ابلاغیه عجیب معاون وزیر صمت:

0

شاه میرزایی؛ کالاهایی که قبل از ۲۲ اردیبهشت تولید شده‌اند را هم گران کنید!

نامه‌ای که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهد معاون تجارت و خدمات وزارت صمت در نامه‌ای به مدیران کل صمت استان‌ها خواستار افزایش قیمت کالاهایی شده که تاریخ تولید آن‌ها قبل از ۲۲ اردیبهشت بوده است.

سایت اقتصادی ایران به نقل از «نود اقتصادی» ؛نامه‌ای که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهد علیرضا شاه میرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت در نامه‌ای به مدیران کل صمت استان‌ها خواستار افزایش قیمت کالاهایی شده که تاریخ تولید آن‌ها قبل از ۲۲ اردیبهشت (زمان اجرای سیاست اصلاح نظام یارانه‌ای) بوده است.

این ابلاغیه عجیب با اعتراض برخی از نمایندگان مجلس و تذکر آن‌ها به وزرای دولت مواجه شده است. ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان که در این زمینه تذکری را به وزرای صمت و دادگستری داده است به خبرنگار «نود اقتصادی» گفت: برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام به احتکار کالاهایی مانند روغن کرده بودند.

متولیان این فروشگاه‌ها که احتمالا پیش بینی افزایش قیمت کالاها را داشتند بلافاصله بعد از این ابلاغیه کالاهای خود را عرضه کردند و سود کلانی به دست آوردند.

این ما به التفاوت متعلق به مردم و بیت المال بوده و متاسفانه دولت با این بخشنامه به این کار رسمیت بخشیده است و اصطلاحا از سودجویان حمایت کرده است. بنابراین لازم است این بخشنامه هرچه سریعتر متوقف شود.

برگرفته از : https://www.90eghtesadi.com/Content/Detail/2147926

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار