ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

آماده ایم به محض ابلاغ دولت دو روز مانده به پایان اردیبهشت افزایش حقوق بازنشستگان را واریز کنیم:

0

سازمان تامین اجتماعی؛آماده ایم به محض ابلاغ دولت دو روز مانده به پایان اردیبهشت افزایش حقوق بازنشستگان را واریز کنیم.

موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس اعلامی که پیش از این صورت گرفته است پس از تصویب افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در هیات دولت و به محض ابلاغ آماده هستیم که در دو روز پایانی اردیبهشت ماه واریز افزایش حقوق بازنشستگان را داشته باشیم. همچینن معوقات افزایش حقوق فرودین را طی ماه‌های تیر و خرداد واریز می‌شود.

سایت اقتصادی ایران به نقل ازپایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آمادگی این وزارت خانه برای واریز افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در دو روز پایانی اردیبهشت ماه خبر داد.

موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس اعلامی که پیش از این صورت گرفته است پس از تصویب افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در هیات دولت و به محض ابلاغ آماده هستیم که در دو روز پایانی اردیبهشت ماه واریز افزایش حقوق بازنشستگان را داشته باشیم. همچینن معوقات افزایش حقوق فرودین را طی ماه های تیر و خرداد واریز می شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه شوری عالی کار حقوق مستمر بگیران تامین اجتماعی ۵۷٫۴ درصد برای حداقل‌بگیران و برای سایر سطوح ۳۸ درصد به‌علاوه ۵۱۵ هزار تومان افزایش خواهد یافت. این مصوبه در حال حال در هیات دولت است و در انتظار تصویب در هیات دولت است.

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید