ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

زمان ثبت نام جاماندگان سهام عدالت به زودی از سوی دولت اعلام می شود:

0

جاماندگان سهام عدالت به حق خود می‌رسند؛

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی گفت: زمان ثبت نام جاماندگان سهام عدالت به زودی از سوی دولت اعلام می شود.

به گزارش مشرق، حیدری، سخنگوی سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی گفت: به زودی زمان ثبت نام جاماندگان سهام عدالت از سوی دولت اعلام می شود؛ این ثبت نام به صورت غیرحضوری خواهد بود.

او افزود: انجام ثبت نام سهام عدالت یا هر فرایند دیگری یک اقدام پیچیده و مالی است و باید منابع آن شناسایی شود.

حیدری گفت: در دولت گذشته توجهی به شناسایی منابع جدید برای سهام عدالت نمی شد اما اکنون هم مجلس و هم دولت براین موضوع اهتمام دارند.

او افزود: طراحی سامانه و ساز و کار لازم برای ثبت نام سهام عدالت هنوز انجام نشده است.

سخنگوی سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی گفت: قطعا شش دهک پایانی جامعه می توانند سهام عدالت را دریافت کنند اما اولویت بندی آن از سوی دولت اعلام خواهد شد.

او با بیان این که منابع لازم برای ثبت نام جاماندگان سهام عدالت شناسایی شده و اقدامات آن درحال انجام است، افزود: رئیس جمهور این امر را به رئیس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
برگرفته از : https://www.mashreghnews.ir/news/1271750

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی