ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار بازنشسته با متوسط سن ۷۷ سال:

0

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی؛

۴۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی در ۶ مرحله وام دریافت می‌کنند/ ثبت‌نام بیش از ۱۰ هزار بازنشسته با متوسط سن ۷۷ سال.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، گفت: ۴۰۰ هزار بازنشسته در ۶ مرحله تا پایان سال وام دریافت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، علی جهانی در خصوص سامانه ثبت نام وام بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: چند روزی است که سامانه باز شده و تاکنون بیش از ۱۰ هزار بازنشسته و مستمری بگیر برای دریافت وام ثبت نام کرده‌اند. مشکلاتی مانند بدهی بانکی برخی از بازنشستگان و همخوانی نداشتن اطلاعات فردی تعدادی از بازنشستگان و همچنین مشکل دار بودن شماره تلفنی که قرار بود برای آن‌ها از سوی بانک پیامک شود و… وجود داشت که به همین دلیل چند روزی ثبت نام‌ها دیرتر از زمان گفته شده آغاز شد. پس از ثبت نام و ارائه مدارک به بانک، بانک عامل مکلف شد از یکم تا سوم هر ماه مبلغ ۷ میلیون تومان وام بازنشستگان را به حساب آن‌ها واریز کند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه تا پایان سال، وام در ۶ مرحله ثبت نام و به آن‌ها پرداخت می‌شود، در ادامه به مهر، گفت: به طور متوسط هر یک ماه تا ۴۰ روز هر مرحله اجرا می‌شود و تا پایان سال ۱۴۰۰.۴۰۰ هزار بازنشسته با اعتبار ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان وام ۷ میلیون تومانی را دریافت خواهند کرد. بازنشستگانی که تاکنون وام نگرفته‌اند. همچنین آن‌هایی که بدهی بانکی نداشته باشند در اولویت دریافت وام هستند. به صورت مستمر هم ثبت نام‌ها انجام می‌شود و هم مشکلات فنی که در حین ثبت نام ایجاد خواهد شد حل و فصل شود. بازنشستگان و مستمری بگیران حتماً به پیامکی که از سوی بانک عامل به آن‌ها ارسال می‌شود توجه داشته باشند. این پیام را برای تأیید درخواست و صحت اطلاعات‌شان همراه داشته باشند تا روال کار انجام شود.

جهانی از افزایش سن دریافت تسهیلات بازنشستگان خبر داد و گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده و موافقت بانک عامل، سن دریافت وام بازنشستگان تأمین اجتماعی از ۷۰ به ۷۷ سال افزایش یافت و این شرایط سنی، نگاه بانکی بوده و ربطی به سازمان تأمین اجتماعی ندارد.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی