ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

روند فعلی بازار سرمایه تعجب آور است:

0
عضو سابق شورای عالی بورس،

روند فعلی بازار سرمایه تعجب آور است.

ماشالله عظیمی بیان کرد: با توجه به شرایط حاکم در اقتصاد کشور روند فعلی بازار تعجب آور است زیرا هیچ خطری بازار را تهدید نمی کند و شاخص نباید چنین روندی را داشته باشد.

به گزارش «نود اقتصادی»، ماشاالله عظیمی، عضو سابق شورای عالی بورس اظهار داشت: سهامداران برای سرمایه گذاری در بورس صبور باشند، قیمت سهام در بازار ارزان تر از قیمت های کنونی نمی شود.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط حاکم در اقتصاد کشور روند فعلی بازار تعجب آور است زیرا هیچ خطری بازار را تهدید نمی کند و شاخص نباید چنین روندی را داشته باشد.

عضو سابق شورای عالی بورس گفت: بازار در شرایط فعلی، بازاری عمیق است و دیگر مانند گذشته نیست که بتوانیم بگوییم سهامداران هوشیار نیستند. این نشان می دهد مردم دیگر با تکیه بر اخبار نامعتبر منتشره شده در فضای مجازی اقدام به سرمایه گذاری در هر سهمی نمی کنند و از این به بعد بیشتر از نظر متخصصان برای سرمایه گذاری استفاده می کنند.

منبع : https://www.90eghtesadi.com/Content/Detail/2141551

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی