ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تامین اجتماعی اصفهان تکلیف بازنشستگان را روشن کرد:

0

نگرانی بازنشستگان سایر استان‌ها از اعلام نشدن زمان اعمال احکام جدید.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد تا ۱۰ اردیبهشت ماه افزایش نهایی مبلغ مستمری فروردین ماه سال ۱۴۰۰ بازنشستگان غیرحداقلی‌بگیر اعمال می‌شود. حال بازنشستگان سایر استان‌ها نسبت به تفاوت قائل شدن میان استان‌ها اظهارنگرانی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن ریاضی (مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان) به صداوسیما اعلام کرد که با رایزنی‌های صورت گرفته با کانون‌های بازنشستگی، ۱۰ اردیبهشت ماه افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح اعمال می‌شود.

به همین دلیل برخی بازنشستگان در تماس با ایلنا، نسبت به تفاوت قائل شدن میان اصفهان با استان‌های دیگر اظهار نگرانی کردند و از سازمان تامین اجتماعی خواستند که هرچه سریعتر نسبت به پاسخگویی و رفع شبه‌های که از این صحبت برداشت می‌شود، شفاف‌سازی کند.

آن‌ها با بیان اینکه بازنشستگان تامین اجتماعی در هفته‌های گذشته صبوری به خرج دادند تا سازمان احکام جدید را صادر کند، افزودند: «با این حال احکام اولیه فروردین ماه به ناگهان از روی سیستم گذرواژه حذف شد و امروز هم خبر می‌رسد که اداره تامین اجتماعی یکی از استان‌ها با کانون‌های شهرستانی خود وارد مذاکره شده است.»

این بازنشستگان افزودند: «سازمان تامین اجتماعی باید در سراسر کشور با بازنشستگان به یک نحو برخورد کند و نباید مدیرکل یکی از استان‌ها به صورت جداگانه موضوعی را اعلام کند که بازنشستگان ۳۰ استان دیگر از آن خبر ندارند. به همین دلیل از سازمان تامین اجتماعی انتظار داریم که هرچه سریعتر بازنشستگان را از تصمیم سراسری خود مطلع کند. در شرایطی که بازنشستگان دندان روی جگر گذاشته‌اند تا سازمان اقدامات لازم را انجام دهد، نباید هیچ تبعیضی میان بازنشستگان غیرحداقلی‌بگیر کشور وجود داشته باشد. قاعدتا اگر سازمان شفاف‌سازی نکند، اعتراض خواهیم کرد.»

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی