ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مشکلات بازنشستگان تأمین اجتماعی در اردیبهشت‌ماه برطرف می‌شود:

0

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: وعده ۱۳۰ درصدی برای حداقل حقوق بگیران که حدود ۶۰ درصد از مستمری بگیران تامین اجتماعی بوده به طور کامل انجام و به حسابشان واریز شد؛ همچنین سایر مشکلات در اردیبهشت ماه برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اصفهان، محسن ریاضی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به گلایه بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی وعده خود مبنی بر افزایش‌ها را در فروردین‌ماه امسال انجام داد، در حالی که برای نخستین بار بازنشستگان در فروردین‌ماه توانستند افزایش‌های سالانه و همچنین مبلغ همسان‌سازی مرحله دوم خود را دریافت کنند.

وی ادامه داد: در این میان تنها مشکلی که وجود داشت مربوط به سایر سطوح و بازنشستگانی بود که بالاتر از حداقل دستمزد می‌گرفتند که به دلیل مشکلات نرم افزاری افزایش آن‌ها به صورتی که دلخواه این افراد بود، انجام نشد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان درباره زمان برطرف شدن مشکل این افراد بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی طی رایزنی‌هایی که با کانون‌های بازنشستگی داشته این وعده را می‌دهد که مشکل به وجود آمده در اردیبهشت ماه برطرف شود، به گونه‌ای که افزایش حقوق سال ۱۴۰۰ و همسان‌سازی مرحله دوم را برای سایر سطوح به همراه داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: وعده ۱۳۰ درصدی برای حداقل حقوق بگیران که حدود ۶۰ درصد از مستمری بگیران تامین اجتماعی بوده به طور کامل انجام و به حسابشان واریز شد، در حالی که سایر مشکلات نیز در اردیبهشت ماه برطرف می‌شود.

منبع : https://www.tasnimnews.com/fa/news/1400/01/30/2487356

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی