ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

اول متناسب‌سازیِ ۹۹ بعد افزایش پایه حقوق!

0

بازنشستگان اهوازی می‌گویند: ابتدا باید ترمیم متناسب‌سازی سال قبل اجرایی شود بعد سراغ سایر آیتم‌های اصلاحی بروند.

بازنشستگان کارگری اهواز روز (۲۹ فروردین) با حضور در مقابل سازمان تامین اجتماعی خوزستان، مطالبات و خواسته‌های خود را مطرح کردند. این بازنشستگان که بیانیه‌ای در ارتباط با مطالبات اصلی خود صادر کرده‌اند، می‌گویند: توقع ما این است که ابتدا متناسب‌سازی سال ۹۹ به طریق شایسته ترمیم و اصلاح شود و بعد در فیش‌های حقوقی، افزایش مستمری ۱۴۰۰ اعمال گردد.

این بازنشستگان با اشاره به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی که در اسفندماه به حساب مستمری‌بگیران سازمان واریز شد؛ می‌گویند: تصور بازنشستگان این بود که این مبلغ بابت ترمیم متناسب‌سازیِ دور اول واریز شده است بنابراین باید توضیح دهند که این مبلغ کجا رفت و چرا اثری از آن در احکام حقوقی فروردین دیده نمی‌شود؟!

این بازنشستگان از پیگیری‌های مکرر اما بی‌نتیجه‌ی خود در ماه‌های اخیر انتقاد بسیار دارند: « به هرکجا که فکر کنید نامه نوشته‌ایم و رایزنی کرده‌ایم اما تا امروز هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌ایم؛ دریغ از ذره‌ای اطلاعات و شفاف‌سازی! حتی نمی‌دانیم اصلاحاتی که وعده داده‌اند در اردیبهشت اجرایی می‌شود، قرار است چگونه باشد! آیا همه‌ی حقوق ما در آن لحاظ می‌شود یا بازهم فقط گذراندن زمان و احاله به آینده است؟!»

برگرفته از : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی