ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

محروم ماندن بازنشستگان سال ۹۹ از ۲ مرحله متناسب‌سازی:

0

محروم ماندن بازنشستگان سال ۹۹ از ۲ مرحله متناسب‌سازی/ افزایش ۸۱۶ هزار تومانی مزایای جانبی مستمری‌بگیران در سال ۱۴۰۰

گروهی از بازنشستگان سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند که مبلغ متناسب‌سازی مرحله دوم، در احکام و فیش مستمری فروردین ماه آن‌ها اعمال نشده و در سال ۱۴۰۰، صرفا افزایش سالیانه مستمری به آن‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گروهی از بازنشستگان سال ۹۹ سازمان تامین اجتماعی به خبرگزاری ایلنا، اعلام کردند که مبلغ متناسب‌سازی مرحله دوم، در احکام و فیش مستمری فروردین ماه آن‌ها اعمال نشده و در سال ۱۴۰۰، صرفا افزایش سالیانه مستمری به آن‌ها پرداخت می‌شود. بر این اساس بر روی یکی از این فیش‌ها، افزایش ۳۹ درصدی روی مستمری پیش از افزایش سال ۱۴۰۰ که ۲ میلیون و ۶۸۱ هزار و ۸۳۱ تومان محاسبه شده، قرار گرفته و مبلغ مستمری جدید منهای مزایای جانبی به ۳ میلیون ۷۲۷ هزار و ۷۵۴ تومان می‌رسد.

مستمری این بازنشسته سال ۹۹ با در نظر گرفتن ۱۵۰ هزار تومان کمک مسکن، ۹۵ هزار و ۹۹۶ تومان کمک هزینه اولاد، ۳۷۰ هزار و ۲۷۱ تومان کمک هزینه عائله‌مندی و ۲۰۰ هزار تومان کمک معیشت به ۴ میلیون و ۵۴۴ هزار تومان می‌رسد. در نتیجه هیچ افزایش ناشی از متناسب‌سازی بر روی آن اعمال نشده است. این در حالی است که بازنشستگان سال ۹۹، مشمول متناسب‌سازی مرداد تا ابتدای اسفند ۹۹ هم نشدند و انتظار داشتند که در متناسب‌سازی مرحله دوم حق آنها مورد چشم‌پوشی قرار نگیرد.

مستمری

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی