ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

امیدواری برای اجرای دور دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کارگری:

0

تصویب افزایش اعتبار بند «و» تبصره دو بودجه/ امیدواری برای اجرای دور دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کارگری.

حسینعلی حاجی دلیگانی از تصویب افزایش اعتبار بند و تبصره دو بودجه خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی (عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، از رایزنی و برگزاری جلسه با مسئولان سازمان برنامه و بودجه خبر داد و اعلام کرد: اعتبار بند و تبصره ۲ بودجه ۱۴۰۰ براساس پیشنهادی که در کمیسیون تلفیق ارائه شد، افزایش یافت و قرار است اعتبار آن از ۹۰ هزار میلیارد تومان به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان برسد.

وی تاکید کرد: دولت و سازمان برنامه و بودجه نیز نسبت به این موضوع نظر مساعد دارد و در جلساتی که امروز برگزار شده، توانسته‌ایم موفقیت اولیه نهادهای دولتی را بگیریم.

این نماینده مجلس ابراز امیدواری کرد با افزایش پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی، در ماه‌های ابتدایی سال ۱۴۰۰ دور تازه‌ای از همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران سازمان اجرایی شود.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی