ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

چرا در تناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی تفاوت فاحش باید وجود داشته باشد؟!

0

اعتراض بازنشستگان به تفاوت فاحش حقوق:

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تنها حدود ۶۰۰ هزار تومان اضافه شده اما به حقوق بازنشستگان کشوری میانگین ۳ و نیم میلیون تومان افزوده شده است.

به‌گزارش خبر۲۴، علیرضا امیری ظهر  پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹در نشست استاندار مرکزی با کارگران در شهرستان ساوه با اشاره به برخی از مشکلات بازنشستگان اظهار داشت: امروز تبعیض موضوعی است که مردم را اذیت می‌کند و بازنشستگان ما نسل اول انقلاب هستند و در تمام نقاط این مملکت بسیار موثر بودند و آنها در ابتدای انقلاب، زمان جنگ، در سنگر تولید و اقتصاد کنار مردم بوده‌اند.

وی افزود: بازنشستگان کنونی کشور در تمام مراحل زندگی زیردست بوده‌اند و هم‌اکنون گرفتار تدابیر مختلف افراد شده‌اند و آنها افراد بسیار صادق، خدمت‌گزاران خوب، طرفداران نظام و مقام معظم رهبری هستند و در تمام مساجد، مراسم‌ها، اجتماعات و غیره حضور دارند و متاسفانه توجه نظام به آنها بسیار کم است.

رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی خاطرنشان کرد: بازنشستگان امروزی نردبان ترقی مسئولان بوده‌اند و امروز نباید در راستای موضوعات مختلف سردرگم شوند و همچنین نباید فرزندان آنها نتوانند ازدواج کنند یا بیکار بمانند، خواهشمندیم به آنها توجه ویژه‌ای شود، در راستای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تنها حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان اضافه شده اما به حقوق بازنشستگان کشوری میانگین ۳ و نیم میلیون تومان اضافه شده که نباید این تفاوت‌ها وجود داشته باشد.

امیری خاطرنشان کرد: بازنشستگان ضربه‌گیر نظام شده‌اند و کاسه صبر بازنشستگان تامین اجتماعی درحال لبریز شدن است و این امر به خاطر بی‌نظمی‌ها، بی‌انضباطی‌ها و غیره بوده که تدابیر مناسب باید اندیشیده شود، چرا در تناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی تفاوت فاحش باید وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: بیمارستان شهید چمران ساوه ۲۲ سال است که تاسیس شده اما متاسفانه هنوز متخصص سونوگرافی ندارد و خواهشمندیم پیگیری‌های لازم انجام شود تا مردم نیاز به مراجعه به مکان‌های مختلف را نداشته باشند.

برگرفته از : https://www.24-news.ir/news/61343

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی