ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

آخرین اخبار از واگذاری سهام شستا به بازنشستگان تأمین اجتماعی:

0
بیات مطرح کرد؛

آخرین اخبار از واگذاری سهام شستا به بازنشستگان تأمین اجتماعی.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی کشور گفت: پیگیر موضوع واگذاری ۲ درصد سهام شستا به بازنشستگان هستیم.

علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین جزئیات از واگذاری ۲ درصد سهام شستا به بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: موضوع واگذاری ۲ درصد از سهام شستا را پیگیر هستیم، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

وی افزود: در آخرین جلسه‌ای که با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشتیم، شریعتمداری اعلام کرد که این موضوع در اداره حقوقی ریاست جمهوری به تأیید رسیده است.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه به هر حال به عنوان یکی از مطالبات بازنشستگان ما پیگیر این موضوع هستیم، گفت: بعد از آن که این سهام واگذار شد، برای نحوه پرداخت سود آن به بازنشستگان تصمیم گیری می‌شود و دستورالعملی را برای آن آماده خواهیم کرد.

منبع : https://www.yjc.ir/fa/news/7565113

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی