ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

درخواست از مجلس و ریاست‌جمهوری در ارتباط با حفظ استقلال تامین اجتماعی :

0

در نشست مشترک تشکل‌های کارگران و بازنشستگان مقرر شد؛

درخواست از مجلس و ریاست‌جمهوری در ارتباط با حفظ استقلال تامین اجتماعی .

در جلسه مشترک تشکل‌های کارگری و بازنشستگی مقرر شد؛ نامه‌ای خطاب به ریاست مجلس و ریاست جمهوری در ارتباط با تامین استقلال سازمان تامین اجتماعی ارسال شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روز گذشته نشست مشترک تشکل‌های کارگران و بازنشستگان برگزار شد.

در این نشست، اعضای عالی شوراهای اسلامی کار، انجمن‌های صنفی و مجمع نمایندگان کارگری و همچنین اعضای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی حضور داشتند.

در این نشست مقرر شد نامه‌ای مشترک با امضای همه تشکل‌های حاضر در نشست در دو نسخه برای ریاست مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری ارسال و در آن خواسته مشترک کارگران و بازنشستگان مبنی بر لزوم حفظ استقلال تامین اجتماعی مطرح شود.

موضوع نامه، مخالفت با بند «ز» تبصره ۷ لایحه بودجه درارتباط با  «نُه/  بیست وهفتم» درمان سازمان تامین اجتماعی است و خواسته اصلی، جلوگیری از انتقال منابع درمان تامین اجتماعی به خزانه دولتی است.

حاضران در نشست می گویند: حفظ استقلال تامین اجتماعی و صیانت از منابع این سازمان، برای کارگران و بازنشستگان، بالاترین اولویت را دارد و به عبارتی یکی از مهم‌ترین مطالبات صنفی‌ست.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی