ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

برنامه اقتصادی منظم بازدهی سازمان‌های بیمه‌ای را افزایش می‌دهد :

0

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی:

برنامه اقتصادی منظم بازدهی سازمان‌های بیمه‌ای را افزایش می‌دهد .

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: برنامه ریزی دقیق و منظم در حوزه اقتصادی، منجر به تولید با بازدهی بیشتر صندوق‌های بیمه‌ای می‌شود.

به گزارش ایلنا، ولی الـله افخمی راد معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی سازمان‌هایی که وظیفه‌ای مشابه سازمان تامین اجتماعی به عهده دارند و از بیمه شدگان وجوهی را دریافت می‌کنند تا برای درمان و بازنشستگی آنان هزینه کنند، باید با برنامه ریزی دقیق از منابعی که در اختیار دارند، نگهداری کنند تا در ایامی که آن سازمان به بلوغ می‌رسد یا هزینه‌هایش بیشتر می‌شود، بتوان از آن منابع به نحو مطلوبتری استفاده کرد.

وی افزود: بخش اقتصادی سازمان تامین اجتماعی عهده دار این مسئولیت خطیر است که بتواند با برنامه ریزی و انضباط به گونه‌ای عمل کند که ارزش دارایی‌هایی که در اختیارش است را به قیمت روز حفظ نماید و منابع سازمان را افزایش دهد.

افخمی راد ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در آینده‌ای نه چندان دور نیاز خواهد داشت منابع نگهداری شده را دوباره به بیمه شدگان خود برگرداند.

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: در هفته تامین اجتماعی امسال تلاش داریم از پروژه‌هایی که رفاه حال بیمه شدگان را به دنبال دارد و در راستای اهداف و وظایف این سازمان است، بهره برداری نماییم.

منبع :

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی