ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

درگاه معتبر اس بی پی را در رسانه های معتبر دنبال کنید!

0

با توسعه روز افزون تکنولوژی و ایجاد بسترهای مختلف فین تکی، چارچوب های مختلفی در حوزه خدمات پرداخت شکل گرفته که اغلب با هدف ایجاد بستری راهگشا و تسهیل در خدمات پرداخت برای انواع چارچوب‌های کاری توسعه یافته اند. نمونه های بسیاری در این حوزه به صورت بین المللی فعالیت می‌کنند که از مهترین آنها می‌توان به Paypal و Skrill اشاره کرد.
در کشور ایران با توجه به عدم خدمات از سوی شرکت‌های بین المللی و کمبود خدمات در این حوزه، نمونه‌های مشابه بسیاری به صورت بومی راه اندازی شده که اغلب بدلیل عدم وجود قانون مشخص در این بستر و عدم حمایت ارگان‌های مختلف دچار نقصان در فعالیت شده اند. از طرفی نیاز روز افزون کاربر به این خدمات، عدم وجود جایگزین مناسب و عدم نظارت مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است. رشد قارچ گونه سایت‌های خدمات پرداخت که اغلب بدون پشتوانه و نظارت در حال فعالیت بوده و پس از مدتی به هر دلیلی دچار مشکل در خدمات دهی می‌گردند و با این شرایط کاربرانی که از آن ها خدمات دریافت کرده اند، با مسائل مختلف از جمله از بین رفتن سرمایه و اختلافات مالی روبرو شده و پرونده های بسیاری مربوط به تخلفات مالی و کلاهبرداری در جریان است.
شرکت همیار رایان ستاره کویر یزد با خدمات درگاه SBPay.ir به عنوان اولین شرکت در این حوزه که پس از تلاش های بسیار، موفق به دریافت نظارت مستقیم از پلیس محترم فتا و واحد سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده و مجوزهای لازم در این حوزه را دریافت کرده، تا به عنوان اولین قدم تضمین امنیت پرداخت و حفظ و صیانت از سرمایه کاربر و جلوگیری از سوء استفاده و تخلفات و تضمین امنیت مالی پرداخت‌هایشان در این حوزه قدمی برداشته باشد. خدمات این درگاه پرداخت در حال حاضر با کارمزد صفر درصد و به صورت رایگان عرضه خواهد شد، ابزارهای پرداختی این درگاه واسط نیز برای بسترهای وبسایت‌ها، شبکه های اجتماعی و پرداخت‌های مالی شخصی توسعه یافته است.
در پایان، بخشی از سود حاصل از گردش مالی و تراکنش‌های این سایت به سازمان‌های مردم نهاد محیط زیستی، فعالیت‌های خیریه و مدافعین حرم اختصاص خواهد یافت.

نمایش خبر منتشر شده در تابناک

نمایش خبر منتشر شده در خبرآنلاین

نمایش خبر منتشر شده در خبرگزاری فارس

نمایش خبر منتشر شده در ایسنا

نمایش خبر منتشر شده در ایران جیب

منبع : http://sbpay.ir/media

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی