ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مابه‌تفاوت مستمری فروردین ماه هنوز پرداخت نشده است:

0

نایب رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی قزوین:
مابه‌تفاوت مستمری فروردین ماه هنوز پرداخت نشده است.

نایب رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قزوین با انتقاد از سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان از تاخیر در پرداخت مابه‌تفاوت مستمری فروردین ماه کارگران بازنشسته خبر داد.

«عید علی کریمی» با اشاره به اینکه سازمان تامین‌اجتماعی هنوز به وعده پرداخت مابه تفاوت مستمری فروردین ماه بازنشستگان عمل نکرده است ، افزود: با گذشت نزدیک به سه ماه از شروع سال جاری هنوز مابه‌تفاوت‌ مربوط به افزایش مستمری‌های فروردین ماه بازنشستگان پرداخت نشده است.

به گفته وی ، مابه‌تفاوت‌های مربوط به افزایش مستمری‌های اردیبهشت وخرداد ماه سال جاری بازنشستگان پرداخت شده وفقط مابه تفاوت مستمری فروردین ماه آنان پرداخت نشده که در این زمینه می توان گفت سازمان تامین اجتماعی وکانون عالی بازنشستگان طبق وعده های داده شده در روز های انتخابات عمل نکرده اند.

به گفته عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان ومستمری بگیران شهرستان البرز از قرار معلوم کانون عالی به عنوان متولی رسیدگی به مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی در این زمینه هیچ واکنشی از خود نشان نداده و مابه تفاوت مستمری فروردین ماه کارگران بازنشسته‌ای که می‌بایست تا خرداد ماه پرداخت شود ، هنوز پرداخت نشده است.

این فعال کارگری در ادامه گفت: براساس پیگیری‌هایی که از سوی برخی کانون بازنشستگی به عمل آمده است به صورت مشخص سازمان تامین اجتماعی دلیل این تاخیر را کمبود اعتبارات مالی اعلام کرده است.

کریمی گفت: در این زمینه بیشترین انتقادها را بازنشستگان تامین اجتماعی از مسئولان کانون‌عالی کارگران بازنشسته می‌کنند.

او با بیان اینکه بازنشستگان تامین اجتماعی که حداقلهای مزدی را دریافت می کنند دغدغه تامین مایحتاج روزانه خود را دارند در خاتمه تصریح کرد: از سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران در خواست داریم مطابق قولهایی که از قبل به بازنشستگان می دهند عمل کنند چرا که بازنشستگان روی قولهای داده شده حساب باز کرده وبرای تامین مایحتاج زندگی خود برنامه ریزی می کنند.
منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی