ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی تنها راه صیانت از اموال بیمه شدگان است:

0
مدیرعامل هلدینگ تاپیکو:

سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی تنها راه صیانت از اموال بیمه شدگان است.

مدیرعامل هلدینگ تاپیکو با تاکید بر ضرورت تعیین درست شیوه مدیریت هلدینگ های اقتصادی، آگاهی بر علم اقتصاد و سرمایه گذاری را از فاکتورهای مهم مدیریت اقتصادی هلدینگ ها عنوان کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن پیوندی در «نمایشگاه صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی»، برگزاری چنین نمایشگاهی را از جهت آگاهی بخشی به مردم و کارکنان ارزشمند خواند و گفت: خیلی از مردم نمی دانند که سپرده های مربوط به عمر دوران کاریشان که در دستگاه ها و سازمان های دولتی به صندوق های بازنشستگی واریز می کنند، به چه سرنوشتی می انجامد.
وی اضافه کرد: با توجه به تورمی که همواره در کشورها وجود دارد، اگر سرمایه های بیمه شدگان راکد گذاشته شوند، مرتب کاهش ارزش خواهند داشت، بنابراین بهترین گزینه سرمایه گذاری است.
پیوندی چگونگی مدیریت سرمایه گذاری ها در صندوق های بازنشستگی را  مهم خواند و تصریح کرد: دولت به ازای بدهی های خود، برخی از شرکت های اقتصادی در بخش های مختلفی از صنایع را به این صندوق ها واگذار کرده  و باید رویکرد و سیاستی درست در مدیریت آن ها تدبیر شود.
وی تاکید کرد: لازمه مدیریت هلدینگ ها، آگاهی بر علم اقتصاد، شناخت کامل از امور فنی و تدبیر در شیوه  اولویت بخشی در بخش های مختلف سرمایه گذاری است که با توجه به وضعیت بازار، تصمیم درست در ورود و یا خروج از بخش هایی از صنعت گرفته شود.
مدیرعامل هلدینگ تاپیکو با بیان اینکه در  بخش هایی از صنایع، تحریم ها به فرصت تبدیل شد، افزود: نیازهایی از هلدینگ ها به جهت تحریم توسط داخل تولید شد و این تبدیل تهدید به فرصت به شمار می آید.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/37514/2/37514.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی