ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان با نیازهای بازار کسب و کار همخوانی ندارد:

0

یک کارآفرین در خراسان‌شمالی:

مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان با نیازهای بازار کسب و کار همخوانی ندارد.

یک کارآفرین برتر در خراسان‌شمالی گفت: در حال حاضر مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان با نیازهای بازار کسب و کار همخوانی ندارد.

سعید ساعدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهارکرد: نبود هماهنگی مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان با نیازهای کسب و کار جامعه و کارآمد نبودن شاغلان در انجام وظیفه محوله از چالش‌های مهم در فضای بازار است.

وی ادامه داد: باید در انتخاب مدیران بخش‌های خصوصی به ویژه دولتی از افرادی استفاده شود که در کنار تخصص و احاطه کامل به فعالیت‌های زیر مجموعه، با چالش های جامعه در این حوزه نیز آشنا باشد.

ساعدی با تاکید بر استفاده از خرد جمعی و تلاش مستمر در هر کسب و کار افزود:  انجام امور با رعایت نیاز سنجی، مطالعه و کسب مهارت، استفاده از تجارب گذشته به ویژه شکست‌های قبلی و ارائه خدمات به افراد در حداقل زمان ممکن، از الگوهای مهم در کسب موفقیت محسوب می‌شود.

وی یادآورشد: از سال ۸۸ با تشویق اعضای خانواده و حمایت شورای شهر در حوزه سلامت با تاسیس درمانگاه در شهرستان شیروان، مجموعه کاملی از خدمات پزشکی را به مردم ارائه داده و توانسته‌ام تعداد زیادی از فارغ التحصیلان حوزه سلامت را در این درمانگاه بکار گیری کنم. در حال حاضر این مرکز خدمات بهداشتی درمانی به صورت مستقیم برای ۷۰ نفر و به صورت غیر مستقیم برای ۲۰۰ نفر اشتغال زایی کرده است.

وی عنوان کرد: در سال اول فعالیت خود را با حدود ۳۵۰ میلیون ریال شروع کردم که هم اکنون گردش سالیانه این مرکز  ۵۵ میلیارد ریال است.

منبع : http://isna.ir/news/95101509320

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی