ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

۱۰۰ درصد با پرداخت بدهی تامین اجتماعی طی ۵ سال موافق هستم:

0

لاریجانی در پاسخ به تذکری؛

۱۰۰ درصد با پرداخت بدهی تامین اجتماعی طی ۵ سال موافق هستم.

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر گفت: بنده ۱۰۰ درصد موافق هستیم که بدهی تامین اجتماعی در طی ۵ سال اجرای برنامه پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی طی تذکری با استناد به ماده ۲۲ آیین نامه و در جریان رسیدگی به ماده‌ای از لایحه برنامه ششم توسعه اظهار کرد: بنده هر چه این ماده ۱۳ این لایحه مربوط به سازمان تامین اجتماعی را مطالعه کردم متوجه نشدم چرا هیات رییسه می‌خواهد بخش‌هایی از این بند را حذف کند.

وی افزود: در حالی که در مصوبه کمیسیون تلفیق عنوان نفت خام نیز در بند ۱ این ماده ذکر شده بود و خود تامین اجتماعی هم پالایش نفت دارد اما در این بند عنوان فرآورده های نفتی ذکر شده است.

براساس این گزارش، علی لاریجانی که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: تادیه بدهی‌های سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد بنده به کمیسیون تلفیق بود.

رییس قوه مقننه خاطرنشان کرد: وقتی ۱۲۰ هزار میلیارد بدهی وجود دارد قطعا سازمان نمی تواند وظایفش را انجام دهد؛ بنابراین باید منابعی در نظر گرفته شود تا این مساله عملی شود.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: ۱۰۰ درصد موافق هستم بدهی تامین اجتماعی در پنج سال داده شود تا مشکل کارگران حل شود بنابراین باید از مسیری برویم که این اتفاق رخ دهد.

منبع : http://isna.ir/news/95100401574

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی