ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بالابودن تورم مرگ فقرا و جشن اغنیا و ثروتمندان را به دنبال دارد :

0

رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران:

بالابودن تورم مرگ فقرا و جشن اغنیا و ثروتمندان را به دنبال دارد .

ایلنا: گردهمایی بازنشستگان و مستمری بگیران رستمکلا و گرجی محله امروز به میزبانی کانون بازنشستگان رستمکلا و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در تالار کوثر رستمکلا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر ، دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران  در این گردهمایی بازنشستگان را گنجینه ارزشمند جامعه کارگری برشمرد و اظهار کرد: اساس استقلال کشور و هدایت پیامبرگونه امام بر حمایت از محرومان، مستضعفان و پابرهنگان است و موازین حکیمانه و امام گونه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در همین راستا است که می فرمایند ” من یک تار موی کوخ نشینان را به دنیایی از کاخ نشینان عوض نمی کنم.

نصراله دریابیگی با بیان اینکه برگزاری این گردهمایی ها ، تجمعات ، سخنرانی ها صرفا تشریفات است، افزود: دولتمردان باید به طور موثر و جدی از کارگران و بازنشستگان  حمایت کنند.

وی با اشاره به روز ملی و جهانی کارگر ادامه داد: در آن روز ، تعداد زیادی از کارگران ، جانشان را به خاطر حکومت فاشیستی و ظالمانه آمریکا از دست دادند که در پی آن  امام فرمود” روز کارگر صرفا یک تشریفات است  و در حقیقت هر روز ، روز کارگر است” در واقع منظور این است اقدامات اساسی  برای رفع مشکلات جامعه کارگری انجام شود.

رییس هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران  خاطر نشان کرد: بانک رفاه متعلق به تامین اجتماعی و سهام ۱۰۰ درصدی آن برای کارگران است.
دریابیگی عدالت اجتماعی و تقسیم عادلانه ثروت را شعار انقلاب ، اهداف و نصایح امام و رهبری برشمرد و افزود: تحریم خبیثانه ، تحمیل سیاست های غلط به کشور که بسیاری از کارگران  بازخرید شدند ، بالابودن تورم که مرگ فقرا و جشن اغنیا و ثروتمندان را به دنبال دارد، پایین بودن رشد اقتصادی در دولت های گذشته و مواردی دیگر مشکلات فراوانی را برای بازنشستگان ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه ۶۰ درصد بازنشستگان مازندران حداقل دستمزد را دریافت می کنند، ادامه داد: از مسئولین تامین اجتماعی انتظار داریم درمان مستقیم بازنشستگان را تقویت ، رایگان  و به معیشت و حقوق آنان رسیدگی کنند.
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: هر چند بازار در شرایط فعلی به ثباتی رسید اما کارگران و بازنشستگان این ثبات را احساس نمی کنند مگر قدرت خریدشان ارتقا یابد.
دریابیگی وحدت و انسجام را امتیاز بزرگ چنین گردهمایی هایی برشمرد  و توجه و پیگیری نمایندگان مازندران به معیشت ، درمان  و حمایت از تامین اجتماعی در راستای کمک به کارگران و بازنشستگان را خواستار شد.
وی با بیان اینکه  ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در دولت های گذشته به ناحق به وزارت بهداشت هبه شد ، ادامه داد: در سایه ولایت ، انسانیت، ارزش ها و آرمان های جمهوری اسلامی از حقوق کارگران دفاع و اختلافات قومی ، قبیله ای و جناحی را باید کنار بگذاریم  و در سایه اسلام به فکر معیشت کارگران و بازنشستگان باشیم.
منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی