ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

اجرای ناقص مشکل قانون کار است :

0

مسئول کانون شوراهای اسلامی کار شرق تهران:

اجرای ناقص مشکل قانون کار است .

ایلنا: یک فعال کارگری با بیان اینکه با اصلاح طرح قانون کار در جهت تقویت حمایت‌های اجتماعی از کارگران مخالف نیستیم، عنوان کرد ازدولت تدبیر و امید انتظار نداشتیم که چنین قانونی را به مجلس بفرستد.

ولی اللـه طارانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: اصلاح قانون کار اگر به معنای واقعی کلمه انجام بشود، اتفاق خیلی مثبتی است.

او بابیان اینکه بازنگری قوانین باید به نفع کارگران و نه در جهت ضرر آنها باشد، افزود: قانون کار فعلی چه مشکلی غیر از اجرای ناقص داشت که اینطور دولت و مجلس به دنبال اصلاح آن هستند؟

طارانی با اشاره به اینکه از مجموع ۲۰۳ ماده قانون کار تنها ۳ ماده آن به نفع کارگر است، اظهار داشت: این حمایت هم در جهت ماهیت حقوقی قانون کار است و بنابراین از بین بردن به معنای اصلاح نیست و باید اقداماتی جهت حمایت از کارگران انجام شود.

این فعال کارگری در پایان گفت: اگر این اتفاق در زمان محمود احمدی نژاد انجام می شد، تعجب نمی کردیم اما در دولت تدبیر و امید که وزیر کار هم از بدنه کارگری است، باعث ناراحتی کارگران شد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی